Novosti na trgu

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Post Reply
robinjo
Posts: 174
Joined: 08 Mar 2018, 11:35

Novosti na trgu

Post by robinjo »

Dragi ribolovci, veliko vas najverjetneje uziva na dopustu in premetava najljubse vabe, se vozi cez najljubse poste, proizvajalci opreme pa ne pocivajo. Sem zasledil na YT promo od Shimana :
https://youtu.be/pXb_HgjEviM
Vsec mi je, da so dodali tudi update na nizji rang (tipa nexave,nasci). Novi sustain izgleda tudi hudo. Edino kar nisem ugotovil so datumi dobavljivosti pri nas. Pa uni minnow 115 tudi izgleda vrhunsko.
User avatar
Filip
Posts: 149
Joined: 15 Jul 2019, 14:36

Re: Novosti na trgu

Post by Filip »

Letos na trg prihaja še ena novost iz hiše Savagegear. Nevem koliko vas je zasledilo, ampak pred kratkim so predstavili svojo prvo serijo rol, med katerimi bosta tudi dva modela za morje. Njihovi izdelki za sladko vodo so mi do zdaj bili ok, sploh gledano z vidika razmerja cena/kakovost, bomo pa videli kako izgledajo te nove morske role. Najbrž bo tudi Vidalis naredil kaki video, v katerem upam da bo objektiven, glede na to, da je do zdaj bil navajen na Saltige :rofl:, katere zdaj najbrž več ne bo smel uporabljati. (Prav tako sem videl njegovo objavo o novih SG jigging palicah, bomo videli)
In kakšna so vaša pričakobanja glede teh rol? Nekaj kar bo dostopno in uporabno za morski spin (mogoče jig), ali bodo to pač še ene role, ki bodo šle v pozabo...

Koliko pa sem gledal, bodo morske role dostopne od velikosti 4000 naprej.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3428
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Novosti na trgu

Post by kr'en »

Kakšna so pričakovanja? Nizka. SG je predvsem oglaševalski mogotec ribiškega sveta...

Ko si enkrat na Saltigi/Stelli in rangu palice Yamaga/Zenaq težko da boš prešaltal na SG. Tudi za Vidalisa to dvomim, v kakem videu bo že lovil z njimi, da jih pokaže, sicer pa sem dost siguren da bo še naprej lovil s pravo opremo.
Image
User avatar
tinker
Posts: 4064
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Novosti na trgu

Post by tinker »

kr'en wrote: 03 Aug 2021, 07:34 Kakšna so pričakovanja? Nizka. SG je predvsem oglaševalski mogotec ribiškega sveta...

Ko si enkrat na Saltigi/Stelli in rangu palice Yamaga/Zenaq težko da boš prešaltal na SG. Tudi za Vidalisa to dvomim, v kakem videu bo že lovil z njimi, da jih pokaže, sicer pa sem dost siguren da bo še naprej lovil s pravo opremo.
Se strinjam.
Vidalis je na plačilni listi SG, ko je v službi, kaže njihovo opremo, ko ni v službi pa lovi s svojim Zanaqom in Saltigo.
Post Reply