Palice za eging

Oprema, vabe, tehnika lova
Astilec
Posts: 174
Joined: 25 Apr 2017, 20:32

Re: Palice za eging

Post by Astilec »

Blaz wrote: 28 Dec 2020, 19:15 Zdravo, sem nov tukaj. 🙂
Zanima me, če bi bila tale palica: https://www.monster-bite.com/izdelki/84 ... =&parent3=
primerna za to tehniko? Imel bi jo tudi za ultralight spinning. Lovim parkrat na leto, zato ne bi preveč investiral.
Lep pozdrav
Palica Savage Gear -MPP2 Spin-251cm/7-25g

S to boš pokril in lignje in brancine!
Meni se obnese 300%
Blaz
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2020, 14:54

Re: Palice za eging

Post by Blaz »

Hvala za odgovore
User avatar
CBB
Posts: 1466
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Palice za eging

Post by CBB »

Astilec wrote: 30 Dec 2020, 02:52
Blaz wrote: 28 Dec 2020, 19:15 Zdravo, sem nov tukaj. 🙂
Zanima me, če bi bila tale palica: https://www.monster-bite.com/izdelki/84 ... =&parent3=
primerna za to tehniko? Imel bi jo tudi za ultralight spinning. Lovim parkrat na leto, zato ne bi preveč investiral.
Lep pozdrav
Palica Savage Gear -MPP2 Spin-251cm/7-25g

S to boš pokril in lignje in brancine!
Meni se obnese 300%
Ah... egi palica ni za brancine. In brancinarica ni egi palica. Mislim, tudi s popper palico za tuno lahko loviš postrvi in ostriže na črva...
Astilec
Posts: 174
Joined: 25 Apr 2017, 20:32

Re: Palice za eging

Post by Astilec »

CBB wrote: 30 Dec 2020, 11:13
Astilec wrote: 30 Dec 2020, 02:52
Blaz wrote: 28 Dec 2020, 19:15 Zdravo, sem nov tukaj. 🙂
Zanima me, če bi bila tale palica: https://www.monster-bite.com/izdelki/84 ... =&parent3=
primerna za to tehniko? Imel bi jo tudi za ultralight spinning. Lovim parkrat na leto, zato ne bi preveč investiral.
Lep pozdrav
Palica Savage Gear -MPP2 Spin-251cm/7-25g

S to boš pokril in lignje in brancine!
Meni se obnese 300%
Ah... egi palica ni za brancine. In brancinarica ni egi palica. Mislim, tudi s popper palico za tuno lahko loviš postrvi in ostriže na črva...

Zame je čisto vredu...... Ne rabim imet 15različnih palic..... Pač s to palico lovim kalamare, sipe,brancine, šnjure... s umetnimi vabami do 20g....

Lahko imaš pa 15 topshit palic pa na nobeno ne ujameš nič.

Očitno ima omejen bugget in mislim, da si s tako palico pokrije zadosti apetitov, 🤔😉
Blaz
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2020, 14:54

Re: Palice za eging

Post by Blaz »

Sem že prejel palico yokozuna, izgleda odlično. Imam jo namen v kratkem sprobati, da vidim kako se obnese v praksi. Če se mi bo dopadlo, si bom kasneje omislil namensko. Mogoče tudi objavim, če se bo kaj obesilo nanjo. 😁
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Palice za eging

Post by peškador »

Jaz imam palico yasei aori za brancine,kalamare,morske kumare....
L.P. Sebastian
User avatar
sova
Posts: 1321
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Palice za eging

Post by sova »

Če povem s kakšno sem jaz začel se boste smejali. Bolentino 2.4m in 100cw in to kar uspešno. Jih je padlo kar precej. :o Potem pa kar tri palice Katsui, Shimano in Solpara vse namenske eging.

lp.
Image
špeci
Posts: 478
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: Palice za eging

Post by špeci »

Jaz sem eno eging palico zlomil(black hole kraken), drugo prodal(yamaga), ker sem hotel daljšo. Zdej mam pa spinerco 7-24g(major craft)itak ne egam ampak vlečem in mal trzam tko da...če, pa hočeš ustvarjat eging rabiš egi palico.
User avatar
CBB
Posts: 1466
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Palice za eging

Post by CBB »

Še wna reč rata čez sezono po uporabi pomembna - saltwater oprema oz. vodila! Za savage gear milim, da so fresh water.
Astilec
Posts: 174
Joined: 25 Apr 2017, 20:32

Re: Palice za eging

Post by Astilec »

CBB wrote: 30 Dec 2020, 22:23 Še wna reč rata čez sezono po uporabi pomembna - saltwater oprema oz. vodila! Za savage gear milim, da so fresh water.
Sorry ampak men že 4leta špila za prow....vedno po uporabi splaknem s sladko mlačno vodo.....
Vidim, da si se me spravil namensko jebat....... pa naj ti bo.... Imej svoj prav in svoje palice namensko za eging😉SALT WATER seveda......
Mojster je spraševal za palico, ki ni izključno za eging in sem mu svetoval po mojih izkišnjah........ Ti si pa zagrabil kot bober v maline..... CHILL DOWN🤔🤗🥴😁🤫😉
Post Reply