Dovolilnice

User avatar
kula shaker
Posts: 147
Joined: 26 Sep 2017, 14:59
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by kula shaker »

Brancin99,

poleg karte za športni ribolov (500kun) lahko zraven dokupiš še karto za parangal (200 kun). Mislim da je max dovoljeno 50 trnkov. Raje preveri pri prodajalcu.
User avatar
vizi
Posts: 659
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Dovolilnice

Post by vizi »

vizi wrote: 03 Jan 2022, 18:53
sova wrote: 03 Jan 2022, 15:23
vizi wrote: 03 Jan 2022, 12:21 Nek problem je v nastavitvah...sem večkrat poskušal na dveh računalnikih, pa ne gre.

p.s. Letos je letno rekreativno dovolilnico za HRV možno kupiti do 1.3.
Daj napiši kje ti ne gre skozi pa, da vidimo, če lahko rešimo skupaj. Jaz sem sedaj samo poizkusil brez nakupa pa sem prišel do tja kjer moraš plačat.

lp.
Kliknem kupi in potem procesira plačilo z Maestro kartico...sledi obvestilo:

Poštovani, transakcija nije uspjela, pokušajte ponovno!

Neuspješna transakcija - No support

Probal sem tudi z MC, na isti točki ni šlo skozi...
Rešitev je tičala v potrditvi v mobilni banki, kar imam od lani na novo. Istra, prihajam! :yeah:
luc
Posts: 83
Joined: 14 Aug 2013, 12:04

Re: Dovolilnice

Post by luc »

vizi wrote: 02 Jan 2022, 20:22 Spet jeba s spletnim nakupom rekreativne letne dovolilnice, Maestro ne gre skozi...nimam pojma, kaj naj s temi piškotki ali kaj naj bi bil problem...probal z različnimi brskalniki Chrome, Edge, IE,...na pomoč!!!
Ima kdo rešitev, za te piškotke? Probal na dveh compih, omogočeno imam vse, me ne pusti naprej---
ribičPesa
Posts: 231
Joined: 08 Feb 2019, 17:22

Re: Dovolilnice

Post by ribičPesa »

luc wrote: 04 Feb 2022, 05:07
vizi wrote: 02 Jan 2022, 20:22 Spet jeba s spletnim nakupom rekreativne letne dovolilnice, Maestro ne gre skozi...nimam pojma, kaj naj s temi piškotki ali kaj naj bi bil problem...probal z različnimi brskalniki Chrome, Edge, IE,...na pomoč!!!
Ima kdo rešitev, za te piškotke? Probal na dveh compih, omogočeno imam vse, me ne pusti naprej---
Ne vem, če ti bo kaj koristilo, mogoče komu drugemu s podobnimi težavami. Kolega je dva dni nazaj naletel na podobno težavo, nikakor mu ni uspelo sprovesti procedure nakupa. Sistem ga je spustil čez vse postopke, tudi to da je transakcija uspešna, kasneje pa dobil sporočilo, da zadeva ni šla skozi. Kaj narediti?
Pisal je mail direktno g. Petru Krznariću, ki je očitno na HR ministrstvu zadolžen za to rubriko in ta mu je presenetljivo v parih minutah odgovoril, da so videli njegov poizkus nakupa dovolilnice in da je problem pri banki, da naj kontaktira banko in jim razloži situacijo. Tudi on je poizkušal z raznimi mastercardi in ne vem kerimi karticami vse, pa ni šlo. No potem ko je zrihtal pri banki, je zadevo takoj lahko uredil brez težav.
Fora je v tem, ker banke vseskozi posodabljajo svoje sisteme za plačevanje online in potem se dogajajo take situacije. Tudi sam sem imel podobne težave pri nakupu dovolilnic za sladkovodni ribolov pri nas v Sloveniji.
Upam, da bo komu to koristilo, preden zgubi živce :grrr:
Lp, Primož
User avatar
vizi
Posts: 659
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Dovolilnice

Post by vizi »

luc wrote: 04 Feb 2022, 05:07
vizi wrote: 02 Jan 2022, 20:22 Spet jeba s spletnim nakupom rekreativne letne dovolilnice, Maestro ne gre skozi...nimam pojma, kaj naj s temi piškotki ali kaj naj bi bil problem...probal z različnimi brskalniki Chrome, Edge, IE,...na pomoč!!!
Ima kdo rešitev, za te piškotke? Probal na dveh compih, omogočeno imam vse, me ne pusti naprej---
Kje se ti zatakne, čisto na koncu pri plačilu? Nisem prepričan, da so problem piškotki...

Imaš mogoče mobilno banko? Kot sem napisal zgoraj, je šlo skozi (plačal z Maestro), ko sem potrdil plačilo v mobilni banki.
User avatar
vizi
Posts: 659
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Dovolilnice

Post by vizi »

ribičPesa wrote: 04 Feb 2022, 08:34
luc wrote: 04 Feb 2022, 05:07
vizi wrote: 02 Jan 2022, 20:22 Spet jeba s spletnim nakupom rekreativne letne dovolilnice, Maestro ne gre skozi...nimam pojma, kaj naj s temi piškotki ali kaj naj bi bil problem...probal z različnimi brskalniki Chrome, Edge, IE,...na pomoč!!!
Ima kdo rešitev, za te piškotke? Probal na dveh compih, omogočeno imam vse, me ne pusti naprej---
Ne vem, če ti bo kaj koristilo, mogoče komu drugemu s podobnimi težavami. Kolega je dva dni nazaj naletel na podobno težavo, nikakor mu ni uspelo sprovesti procedure nakupa. Sistem ga je spustil čez vse postopke, tudi to da je transakcija uspešna, kasneje pa dobil sporočilo, da zadeva ni šla skozi. Kaj narediti?
Pisal je mail direktno g. Petru Krznariću, ki je očitno na HR ministrstvu zadolžen za to rubriko in ta mu je presenetljivo v parih minutah odgovoril, da so videli njegov poizkus nakupa dovolilnice in da je problem pri banki, da naj kontaktira banko in jim razloži situacijo. Tudi on je poizkušal z raznimi mastercardi in ne vem kerimi karticami vse, pa ni šlo. No potem ko je zrihtal pri banki, je zadevo takoj lahko uredil brez težav.
Fora je v tem, ker banke vseskozi posodabljajo svoje sisteme za plačevanje online in potem se dogajajo take situacije. Tudi sam sem imel podobne težave pri nakupu dovolilnic za sladkovodni ribolov pri nas v Sloveniji.
Upam, da bo komu to koristilo, preden zgubi živce :grrr:
Lp, Primož
Jaz sem mu tudi pisal in mi je hitro odgovoril. Rešitev sem potem sicer drugje našel sam...
baak
Posts: 39
Joined: 31 Dec 2017, 15:47

Re: Dovolilnice

Post by baak »

Banke imajo že nekaj časa vpeljan nov sistem preverjanja identitete. In z namestitvijo npr. Rekone, One Pass-a je ta problem rešen.
luc
Posts: 83
Joined: 14 Aug 2013, 12:04

Re: Dovolilnice

Post by luc »

Zataknilo se mi jtakoj na začetku, pri piškotkih.
Rešil na šihtu (drug internet, tretji comp).
Zvečer bom že v Dugi :)
jernej
Posts: 169
Joined: 27 Jun 2013, 17:34

Re: Dovolilnice

Post by jernej »

Rabim pomoč namreč sem kupil danes dne 19.02.2022 da sem včanjen v hrvaško zvezo za ribištvo in sedaj bi rad kupil celo letno in jo kar ne morem ,ponujajo samo za 150 dni. Ali ve kdo kaj več o tem ,hvala že vnaprej.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by spidx »

Prejsnji teden se je se dalo, sedaj pa so ocitno spremenili in lahko letno karto za sportni ribolov kupis le se osebno v klubih iz seznama, ki so ga prilozili. 😬
Post Reply