Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

4evernikon
Posts: 177
Joined: 24 Oct 2018, 19:36

Re: Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

Post by 4evernikon »

Hvala celotni zbrani druzbi za prijetno druzenje in lep vecer. Zal sem moral zaradi dela izpustiti dopoldanski del ampak upam, da to nadoknadim prihodnje leto. Posebna zahvala vsem, ki prispevajo v izpeljavo celotnega dogodka, od tekmovanja, nagrad, diplom do vecerje in majic. Vsekakor stvar zahteva kar nekaj zrtvovanja prostega casa zato na tem mestu se enkrat hvala. V tekmovalnem letu 23 pa vsem obilo uspeha na challeng-u,naj vam bo ribiska sreca naklonjena v taksni meri kot je bila meni lansko leto z brancinom, ki je bil totalno nepricakovan ulov in cista zacetniska sreca tistega ribiskega dne😁
Ce ne prej se vidimo cez eno leto! Pa dober prijem🔥🙂
User avatar
sova
Posts: 1321
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

Post by sova »

Dobil še nekaj slik.
Nagrade.
Image
Nekateri se odžejajo s pivo, drugi gleda, če kaj sledi vabi, nekateri pa samo gledajo v modrino.
Image
Skols v akciji, ker ni ulovil tavečje ribe se je pa trudu največ pojest. :bwahaha: :lol: (upam, da nisi jezen, malo heca)
Image
Še veterana challenga.
Image

lp.
Image
skols79
Posts: 176
Joined: 04 Sep 2013, 18:28
Location: Izola

Re: Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

Post by skols79 »

Tudi če e ne zgleda, sem se brzdal po vseh močeh :roll: Se nisem mogel upreti dobrotam na mizi...hehe :oops:
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

Post by Andrej Lazić »

Takole, ko gledam vse te fotke in prebiram komentarje sem vam prav fouš. Pa še lačen sem ratal. ;)
Res vse pohvale organizatorjem.
User avatar
Đony
Posts: 1024
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Jubilejna 10. podelitev - Challenge 2022 in druženje

Post by Đony »

Danes sem bil ob svitu na rtu savudrija-fantastični teren, usulo se je cca 20,30,morda 40' delfinou ....lep prizor....
....a ribe nema...
:)
Post Reply