Popravilo palice

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
FLIGERMAUS
Posts: 42
Joined: 25 May 2015, 10:16
Location: IVANČNA GORICA

Popravilo palice

Post by FLIGERMAUS »

Posedujem palico BAYRON Mamith 3,90m,120g.Žal mi je zadnjič po nerodnosti padla in se zlomila na vrhu me predzadnjo rinko in špico.Ali kdo pozna kakšnega mojstra ki popravlja take stvari.
lpMladen
User avatar
Đony
Posts: 1023
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Popravilo palice

Post by Đony »

v italjanski Gorici pri Colombotu , popravlja tudi palice , mogoče malo daleč za te =) skočiš pa istočasno še na morje
User avatar
zmešan
Posts: 1866
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Popravilo palice

Post by zmešan »

Daj kako sliko
Don't drink water,because fish fuck in it.
Aljaž555
Posts: 10
Joined: 17 Jul 2016, 13:36

Re: Popravilo palice

Post by Aljaž555 »

Pozdravljeni,
tudi jaz imam problem z Byron palico :unsure: Ročaj se je odlepil od blanka, kar povzroča zasuk ob vsakem metu in vodenju vab.

Mogoče kdo pozna koga, ki bi znal to popravit?
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Popravilo palice

Post by spidx »

https://g.co/kgs/ZrnbG5

Ribištvo Možina
Nahlikova ulica 5, 1000 Ljubljana
040 225 516
User avatar
zmešan
Posts: 1866
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Popravilo palice

Post by zmešan »

Sekundno lepilo dela čudeže
Don't drink water,because fish fuck in it.
baak
Posts: 39
Joined: 31 Dec 2017, 15:47

Re: Popravilo palice

Post by baak »

Rešil boš z epoxi lepilom od Uhu-ja. Dve komponenti sta v paketu. Svetlozelena in temnozelena tuba. Imajo v vsaki tehnični oz. trgovini z barvami in laki.
Aljaž555
Posts: 10
Joined: 17 Jul 2016, 13:36

Re: Popravilo palice

Post by Aljaž555 »

Z sekundnim sem že probal in ne drži dolgo, ker je nanos možen/dostopen samo na dveh vidnih spojih med držalom role in ročajem iz plute. Hvala za pomoč, se bom posvetoval z Možino. :yeah:
rj85
Posts: 186
Joined: 25 Jan 2018, 12:26

Re: Popravilo palice

Post by rj85 »

Pozdravljeni.

Ker je to moj prvi post se spodobi, da se prej predstavim.
Ime mi je Rok, prihajam iz Ljubljane. Z ribolovom se ukvarjam od malih nog, lovil sem predvsem v Logatcu in pa na slovenski obali. Ulovi so bili vecinoma postvri, manjse orade, spari, fratri itd. Nato nam je pred leti poplavilo celotno klet ( greznica ) in s tem celotno ribisko opremo. Nekako me je vse skupaj minilo, ker sem moral zavreči 90 % opreme. Ostali sta mi dve palici, drzalo za palice in pa dve rolici, ki sta čudezno delali. Letos poleti sem se po vseh teh letih odpravil v trgovino po vabe, odsel na ribolov in privič probal s spinanjem / silikonci. Ob prihodu domov pa sem opazil, da se mi je začelo drzalo role vrteti okoli palice. Odločil sem jo popravit sam. Na youtubu sem nasel link in poskusil. Moram rečt, da zadeva deluje, vendar je pa na linku med palico in pa ročajem vmes razmak, na moji palici je bil razmak 1 mm oz skoraj nič, zato pazi pri vrtanju v primeru, ce se odločis za to popravilo. In pa pazi, da bo luknjica dovolj siroka za iglo s katero izbrizgas dvokomponteno lepilo. Jaz sem uporabil 5 ml iglo, ker ima najmanjsi premer.

Link za popravilo :
https://www.youtube.com/watch?v=rd6hOd6DSoA

Lp :)
klimbo
Posts: 49
Joined: 11 May 2022, 10:05

Re: Popravilo palice

Post by klimbo »

Živijo. Pišem ker imam problem z mojo teleskopsko palico. In sicer se mi en segment palice noče zložiti. Ima kdo kakšne predlog kaj naj naredim. Hladim jo non stop vendar žal ne deluje
Post Reply