UL spinning

Shore jigging in spinning z obale
User avatar
BlazPorenta
Posts: 681
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: UL spinning

Post by BlazPorenta »

Marsikaj prime :) Brancini prav tako napadajo silikonce. Pobrskaj po forumu in ulovih, ter bos videl, na kaj vse so bili realizirani ulovi. Tudi orada napade voblerje in male pencile. Ravno na Jacksonov Sinpen sem jih sam ujel par. Kot ze receno, najbolje da preveris forum in ulove. Veliko zanimivega.

Kar se pa FC tice pa ja, zelo priporocljiv za predvez.
Gašper
Posts: 48
Joined: 10 Jul 2018, 18:09

Re: UL spinning

Post by Gašper »

Poskusi z vsem, morje je zakon za UL, nikoli ne ves kaj vdari, sploh majhni silikoni so zakon.
tolkac
Posts: 4
Joined: 27 Apr 2018, 22:06

Re: UL spinning

Post by tolkac »

Zivjo. Sem na Ugljanu lovim bolj kot ne na svinec, zraven pa mecem voblerje in silikonce. Do sedaj razen pirk na spin nisem ujel se nic. Predvcerajsnim pa mi je na mali voblercek 2m od obale prijela orada. Mala cca 20-25dkg. Bil sem tolk presenecen da sem jo kar drzal nad vodo in gledal ko sem jo hotel sneti me je pa picla se snela in padla nazaj v vodo. Zdej berem na forumu da orada na spin gre. Me pa zanima ce jih kdo lovi ciljno na spin? Sem razmisljal da bi zamenjal tehniko ker v treh ribolovih na grund nisem ujel niti ene hehe. Pa se zabavno bi jih blo s tisto malo palcko ven vlect.
Aja pa se to na savarja 7cm je prijelo ogromno pirk. A vrze kdo pirko na rostilj? Kaksne so za jest?
brezo
Posts: 461
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: UL spinning

Post by brezo »

Pirke so, po poročanju enega člana foruma, zelo dobre. Belo meso. Ampak jemlji velike, z malimi boš imel veliko dela.

Orada na spin je prej izjema, kot pravilo.
rj85
Posts: 186
Joined: 25 Jan 2018, 12:26

Re: UL spinning

Post by rj85 »

Pirke niso dobre. Resno. Raje jih meni poslji :bwahaha: :bwahaha:
branevrankar
Posts: 114
Joined: 18 Aug 2017, 12:22

Re: UL spinning

Post by branevrankar »

tolkac wrote: 09 Aug 2020, 13:46 Zivjo. Sem na Ugljanu lovim bolj kot ne na svinec, zraven pa mecem voblerje in silikonce. Do sedaj razen pirk na spin nisem ujel se nic. Predvcerajsnim pa mi je na mali voblercek 2m od obale prijela orada. Mala cca 20-25dkg. Bil sem tolk presenecen da sem jo kar drzal nad vodo in gledal ko sem jo hotel sneti me je pa picla se snela in padla nazaj v vodo. Zdej berem na forumu da orada na spin gre. Me pa zanima ce jih kdo lovi ciljno na spin? Sem razmisljal da bi zamenjal tehniko ker v treh ribolovih na grund nisem ujel niti ene hehe. Pa se zabavno bi jih blo s tisto malo palcko ven vlect.
Aja pa se to na savarja 7cm je prijelo ogromno pirk. A vrze kdo pirko na rostilj? Kaksne so za jest?
Pirka je vredu ruba za jesti. Meni boljsa kot pa razni spari in fratri.
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: UL spinning

Post by blisk »

pozdravljeni po dolgem času

Gledam za nabavit en ul komplet. Palica bo MC crx aji,
rolo pa ne vem katero vzet. Dal bi pa nekje 200 e za komplet
Kak pameten predlog za solidno rolo do 100 e?

Uživajte
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3429
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: UL spinning

Post by kr'en »

Ryobi Kimax, za ta denar top rolca. :yeah:

https://www.monster-bite.com/izdelki/80 ... kimax-2000
Image
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: UL spinning

Post by blisk »

Kaj pa daiwa exceler lt je za kaj? je 50g manj kot ryobi in manj soldkov
Ne pusti žena dat več kot 200 e 😂
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3429
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: UL spinning

Post by kr'en »

Hm, z excelerjem nimam izkušenj in ne vem kakšen je. S Kimaxom sem nekaj malega že lovil, zato sem ga tudi predlagal.
Image
Post Reply