Dovolilnice

Mali Ribar
Posts: 89
Joined: 18 Apr 2011, 02:24

Re: Dovolilnice

Post by Mali Ribar »

Torej dovolilnico za športni ribolov lahko kupiš le če si v kakšnem ribiškem društvu, in kakšen pogoj izpolniti da postaneš član ribiškega društva?
<:)))))><
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Dovolilnice

Post by blisk »

Ribar za kupit športno dovolilnico rabiš bit član ribiške zveze za športni ribolov na morju, lahko tudi slovenske. V praksi to zgleda malo drugače :) Najboljše je da se učlaniš v Hrvatski savez za sportski ribolov, nekje zahtevajo še da se včlaniš v klub (ni obvezno) in potem kupiš karto. Navadno zrihtaš vse na enemu mestu. Članstvo u savezu je 50 kun, članarine društev so od 50-150 kun in potem karte po isti ceni kot rekreativne. Če loviš s puško obvezno nabavi to karto ker če te dobijo ti kot janezu ne bodo pogledali skozi prste, kazni so pa morilske poleg tega da ostaneš brez opreme.
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Jaz sem kupil športno ribolovno dovolilnico pred dvemi leti v ljubljani.Pokliči v scubatom.net.(brnčičeva ul.).Pri njih sem se tudi včlanil v hrvaški klub.Vse je bilo urejeno v parih minutah.lp
Mali Ribar
Posts: 89
Joined: 18 Apr 2011, 02:24

Re: Dovolilnice

Post by Mali Ribar »

Aha, hvala obema!
Karto sem imel namen kupit v lošinju in torej tam naj bi se vse dalo uredit na enem mestu, glede saveza pa to?
@roman: A vse si uredil kar preko telefona ali si moral tam osebno?
<:)))))><
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Dovolilnice

Post by blisk »

Ribar na Lošinju sigurno dobisš karto, samo ne vem kje. Pojdi pa na brnčičevo do Favaja pa vprašaj. Včasi se je dalo vse tam rešit, samo si mogu imet kune s sabo :)
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Dovolilnice

Post by proton »

blisk wrote:Ribar na Lošinju sigurno dobisš karto, samo ne vem kje. Pojdi pa na brnčičevo do Favaja pa vprašaj. Včasi se je dalo vse tam rešit, samo si mogu imet kune s sabo :)
V ML imaš dve varianti - turistični biro in ribiška trgovina Cesar.
Twinman1979
Posts: 710
Joined: 05 Jun 2012, 20:49

Re: Dovolilnice

Post by Twinman1979 »

Pozdravljeni!

Gre za nujno vpršanje za danes...he he he. Nekako sem živel v prepričanju(ker tega nisem prej probal...) da se preko spleta pač da kupit karto za isti dan. To je žal nemogoče. Ker sem mislil kupit karto za 3 dni od danes do nedelje sem zdaj malo zahebal, ker
internet karta torej odpade. Ali kdo ve kje od Savudrije do Novigrada osebno lahko kupim karto, ki bo veljala danes??

Hvala lepa in LP.

Twinman
Fishing relaxes me. It is like yoga except I still get to kill something.
User avatar
febola
Posts: 605
Joined: 20 Jul 2012, 16:01

Re: Dovolilnice

Post by febola »

Najbolje bo da greš do najbljižjega turis biroja in kupiš karto (itak imajo zdej vse elektronsko in niso vezani na grrrr. karte) in ta karta bo veljala tudi za danes.
Twinman1979
Posts: 710
Joined: 05 Jun 2012, 20:49

Re: Dovolilnice

Post by Twinman1979 »

Živjo....mal me je panika zagrabla, sem pa preklical par telefonov in se zmenil vse. Kupil jo bom v Novigradu v trgovini Piko.

Vreme je preidealno, da bi bil brez karte...he eh he.

Hvala in LP
Fishing relaxes me. It is like yoga except I still get to kill something.
User avatar
hobotnica
Posts: 9
Joined: 01 May 2013, 10:26

Re: Dovolilnice

Post by hobotnica »

Meni so lansko poletje poskušali zlorabiti kreditno kartico po nakupu e-dovolilnice - no, vsaj AmEx je tako rekel; par dni po nakupu so me klicali in me obvestili, da je prišlo do poskusa zlorabe in da naj kartico vržem stran ter da mi pošljejo novo. Tako da jaz bom kar po trafikah kupovala tele karte v bodoče ...
That awkward moment when a sentence doesnt end the way you think it octopus.
Post Reply