Dejmo se spoznat

Post Reply
lucky78
Posts: 182
Joined: 27 Sep 2008, 21:20
Location: Lucija

Dejmo se spoznat

Post by lucky78 »

Hja kot na vsakem forumu je spodobno da se spoznamo..........pa dejmo

Srečko od rojstva, rojen kot zelo mlad :lol: ....počasi korakam proti 31. letu :omfg: imam veliko hobijev ( kolesarstvo, ribolov, borilne veščine, avtomobilizem) veliko zanimanje do Japonske in vse kar je z njo povezano.......največji ''adrenalinski boost'' pa sta moja dva otročička katera vedno poskrbita da se fotr ne uleni!! :lol:

Image

Image

Image
Image
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Dejmo se spoznat

Post by tinker »

Jaz pa imam 35 let. Poklicno se ukvarjam z vodo (hidrogeologija_podzemne vode), ribe lovim že od otroštva, malo bolj resno zadnje 3-4 leta. Lovim izključno na morju (žal sem bolj kot ne dopustniški ribič), sladkovodnega sem kmalu opustil.
Imam ženo in luštno ter pridno hči. Hobija imam dva, kot že rečeno MTB (ki mi je v bistvu lifestyle) in morski ribolov. Z ženo hodiva še v hribe, rada se potepava po svetu in včasih kaj pofotografiram.
Rad imam italijansko in indijsko hrano.
That is it.

Image
slikano v Metajni, pod tem grotam pa vlečejo panule za zobatce.... :fish:
gape
Posts: 19
Joined: 25 Nov 2008, 17:48

Re: Dejmo se spoznat

Post by gape »

Imam 32 let in se z ribičijo ukvarjam od majhnega.Žau mi služba sedaj ne dopušča več ribolova na sladkih vodah zato sem se raje preusmeriu na morskega (pa še to bol malo).Drugače pa sem avtoličar in imam razne hobije kot so podvodni ribolov trenutno namočnejša disciplina hobija,morski ribolov z palico , inline hokej žau katerega trenutno ne treniram zaradi poškodbe kolen .

L.P. Gape
TEKANE
Posts: 6
Joined: 20 Jun 2009, 19:09
Location: Kranj

Re: Dejmo se spoznat

Post by TEKANE »

Zdravo!

Najbl frišn član, iz Kranja, se javlja, da se predstavi!
Sm Klemen, star(al pa ne) sm 20 let....sm velik ljubitelj ribištva na sploh...od kulinarike do rekreacije....
Že kod mejhn mulo sm rad lovil ribe...Sedaj sm se pa odločil, da se podam malo višje....Nisem sploh razmišjal o sladkovodnem ribolovu ampak sem takoj prešaltov na morskega z palico.....

Ker sm začetnik, bi Vas prosil za pomoč če ne bom kaj našel tukaj na forumu....

PS. Po fohu(poklicu) sm elektrikar energetik zaposlen kot upravljalec toplotnik postaj.....

Jutr 20. junij 2009 grem na morje sprobat moje ribiške veščine.... :jadranje:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Pozdravljen na forumu.

Če kaj iščeš po forumu, se najprej zgoraj vpiše v iskanje, če pa ne najde, pa seveda kar brez strahu z vprašanjem na dan. :)

Kam pa greš lovit jutri? Vso srečo. ;)
Image
TEKANE
Posts: 6
Joined: 20 Jun 2009, 19:09
Location: Kranj

Re: Dejmo se spoznat

Post by TEKANE »

...ma na slovensko obalo vrjetn..sam je tut uprašane vremena...k če bo burja pihala bo en drek k bojo valovi...


Hvala za želje...sicr pa dvomim da bom kej ujeu...!



Tekane
User avatar
Jolly
Posts: 472
Joined: 17 Apr 2008, 15:15
Location: Ljubljana

Re: Dejmo se spoznat

Post by Jolly »

To temo sm pa cisto spregledal...
Pa naj bo..., pocasi bomo prilezli do 27ga leta, domujem v okolici ljubljane in bi se lahko reklo da sm strasten ribic :)
Lovim tako na celini kot seveda na morju in to vec ali manj na vse sportne tehnike, a zadnje dve leti najvec prezivim za vodo v cakanju na Cyprinus carpio.
Kar se tice ostalega bi pa slo nekako tako, hobi stevilka 2 je avtomobilizem ali bolj specificno nekaj kar slisi na izraz JDM (lucky78 bo verjetno vedel o cem "bluzim" :lol: ), druge stvari ki mi se vzamejo prosti cas so pa t.i. forumi (JDM.si administrator, carpio in carpinslovenia, moderator).

Da me boste pa spoznali ce me kje srecate za vodo pa se seveda kakna slikca (ena z morsko, druga z sladkovodno bistijo):


Image

Image
lucky78
Posts: 182
Joined: 27 Sep 2008, 21:20
Location: Lucija

Re: Dejmo se spoznat

Post by lucky78 »

Opa evo Hondaši tudi tu na forumu!!!! Pozdravljen Jolly....hja bo treba organizirat en meet v stilu AVTOMOBILIŠTIČNO - RIBOLOVNI :lol:
Image
User avatar
Jolly
Posts: 472
Joined: 17 Apr 2008, 15:15
Location: Ljubljana

Re: Dejmo se spoznat

Post by Jolly »

He he, nebi bilo slabo, pa med drugim se se koga najde z "hondaskih" vod, ki rad ribari (uRosch, SunShiner itd.) :D
No kakor koli, kaksen ribiski meet (poudarek na ribiskem, ker v civica nevem ce spravim svojo surfcast opremo :lol: ) ob morju res nebi bila slaba ideja, da si bi se v zivo lahko podali kaksen nasvet in ostalo. :)
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Dejmo se spoznat

Post by proton »

Ja, o tem sem tudi že sam razmišljal! Res bi se lahko kaj zmenili.
Post Reply