Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Post Reply
Bellerophon
Posts: 110
Joined: 11 May 2012, 13:00

Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by Bellerophon »

Iščem torbo za transport oz. priročno prenašanje palice (dveh) in pripadajočih rol, pa mogoče še kakšen pribor (nič večjega). Opažam, da je za karaparijo tega izredno veliko, ampak ker jo potrebujem za lahki morski spin, so te torba navadno čisto preveč konjske.

Kje (preferiram LJ, drugače pa naročilo preko spleta) bi se dalo dobiti OK (price/performance) torbo, ki:
  • omogoča spravilo dveh palic za lažji spin (dolžina 150cm), z montirano rolo;
  • je dokaj rigidna (malce močnejše tkanje) in kvalitetno zašita/narejena;
  • ima ročaj za prenašanje (naramnice so velik plus);
  • je mogoče celo malce bolj nevtralne barve (črna, temno siva, ipd.);
  • ne spravi človeka na kant.
Oz. vsaj predlog trgovine, kjer lahko človek vidi malce več robe na kupu in potem izbere nekaj kar mu ustreza.

Hvala za pomoč.
User avatar
BlazPorenta
Posts: 681
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by BlazPorenta »

Če jih nimajo v Monster Bite, poglej še v Trofejo: https://trofeja.si/trgovina/kategorija/ ... -za-palice
rj85
Posts: 186
Joined: 25 Jan 2018, 12:26

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by rj85 »

Vecina teh torb je res kraparskih. Kupi magar eno delno kraparsko. Imas prostor za rolo in se dodatni zepi na zunanjosti. Jaz imam neko poceni 3 delno in spravim notri hudiča in pol. Magar vzemi seboj palice in probas.
ribičPesa
Posts: 231
Joined: 08 Feb 2019, 17:22

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by ribičPesa »

Jst sm lani kupil trdo torbo za dve palici in sicer v trgovini Sulec v Ljubljani. Pred tem sem videl torbo, sicer 3 predalno pri forumašu Špeciju, ki jo je prav tako kupil tam. Če povzamem vse skupaj, lahko rečem, da je za ta denar kar nekaj muzike. Torba služi svojemu namenu, ima ročaj za v roke in za čez ramo, najbolj važno, da nimam več skrbi, da se kej polomi po nepotrebnem. Ni pa glih nek vizualni presežek, ampak to mi je vseeno.
En manjko edino je, da bi lahko notri imela kakšen strap(trak, elastiko) kamor bi fiksiral palico. To se po mojem da naredit tud varjanta Diy.
In še cena je razumna, 60eur za tako kot jo imam jaz.
Prilagam še dve fotki za vzorec.
Lp Primož
IMG_20230228_181325.jpg
IMG_20230228_181325.jpg (60.98 KiB) Viewed 684 times
IMG_20230228_181413.jpg
IMG_20230228_181413.jpg (31.72 KiB) Viewed 684 times
špeci
Posts: 477
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by špeci »

Dvemi sem priporoču tole torbo link spodaj zato, ker ima še stranske žepe. Jaz bi jo imel sam mi je prekratka.Pesa pr tej torbi sem dal mehko peno ali gobo na dno, ker je iz plastike.

https://www.monster-bite.com/izdelki/84 ... =&parent3=
ribičPesa
Posts: 231
Joined: 08 Feb 2019, 17:22

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by ribičPesa »

Dobra ideja, tnx Špeci :yeah:
User avatar
CBB
Posts: 1466
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Torba za transport (palica z rolo in oprema)

Post by CBB »

Daleč najboljše in najbolj udobne torbe v ta namen ima Sportex.
Post Reply