Imitacija iglice

Veliki morski črv, Bibi, srdela, ligenj,...
Peter
Posts: 206
Joined: 07 Nov 2017, 12:43

Re: Imitacija iglice

Post by Peter »

skols79 wrote: 22 Aug 2021, 13:07 https://youtu.be/ooCHZFmpmHQ
Tole je snemano v akvariju :slin:
Ne morem verjet da jih lahko snemajo od tako blizu, ribe brez straha.
Peter
Posts: 206
Joined: 07 Nov 2017, 12:43

Re: Imitacija iglice

Post by Peter »

CBB wrote: 22 Aug 2021, 11:41
Peter wrote: 20 Aug 2021, 15:42 Samo v vednost
Kolega in jaz sma vlekla panulo za strelke, js iglico on silikonsko iglico (perfekten izgled), savage gear.
Jaz skos grize on nič.
Nato je probaval še spinati in vijačiti nič, jaz namočil crkjeno iglico, takoj griz.
Lp
Bolj ali manj lovne so večinoma vse umetne vabe, če so pravilno prezentirane! Če pa niso, pa je narejeno več slabega kot dobrega. Riba ni neumna, skuži prevaro in se pobere po hitrem postopku, pa še nekaj se nauči spotoma…
Sašo res je.
Zato sem napisal v vednost :rofl:
User avatar
Anze
Posts: 179
Joined: 04 Aug 2010, 18:07
Location: Krško

Re: Imitacija iglice

Post by Anze »

Redno, vsako jesen lovim lampuge iz obale (1-3kg) na severni obali hvara. Vse imitacije iglic delujejo, kitajske, drage, poceni, icecream, popperji itd... V glavnem vse kar šprica po površini. Občutek imam da bi tudi odrezan štil od metle vzela ko so pogoji pravi. Je pa treba navijati izredno hitro, brez pavz, voda mora špricati okoli vabe in riba ne sme imeti časa za ogled vabe.

Strelk tu še nisem zaznal, mislim pa da je zgodba z vabami podobna.

Je pa to kar fitnes... Jata se vsake toliko pripelje mimo, pride bližje obali, in tega ne veš vedno, ni vidnih raubov. Zato je treba nonstop metati...
User avatar
Đony
Posts: 1024
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Imitacija iglice

Post by Đony »

Na istem spotu sem dvakrat videl polno strelk. V prvo niso j... Žive scene, v drugo pa vsak met riba...
Tako ,da ....
Pravi čas na pravem kraju,...pa je 😁
brezo
Posts: 464
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Imitacija iglice

Post by brezo »

Đoni kje je ta spot? Gremo enkrat?
Post Reply