Pletenica za lov na grunt

Tehnike in oprema
User avatar
SuperB
Posts: 164
Joined: 16 Oct 2017, 09:46

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by SuperB »

Verjetno v večini primerov poči pri vozlu, ampak samo zgleda kot, da je čisto drugje. Vsaj po mojih opažanjih. :?
-broken HART- episode 2.
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by Gwba »

Jaz zadnje leto lovim na grunt samo s pletenico in sicer na tak nacin da imam direkt na njej zvezano vrtljivko na katero vezem FC s trnkom, nad vrtljivko na pletenici je pa kraparski lead clip kateri je narobe obrnjen ucrazy?
To omogoca da ob primeru zapenjanja svinca ob malo mocnejsem zategu lead clip spusti svinec in normalno potegnem celo navezo ven :yeah:
Pletenica se mi ni se nikoli odtrgala kljub kamnitim tlom, ce ze je pocil FC zaradi zaoenjanja trneka 8-)
User avatar
BlazPorenta
Posts: 681
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by BlazPorenta »

Gwba: slisi se zanimivo. Ce bos imela kdaj priliko fotkat svojo navezo, jo prosim se tu objavi. Predvsem ta del z lead clipom me zanima. Hvala!
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by Gwba »

Imel bom priliko ja :bwahaha:
H00mzi
Posts: 76
Joined: 01 Dec 2017, 12:36

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by H00mzi »

Svoh pletenica hecam se tudi meni ponavadi vseka na vozlu, se mi je pa za prvomajske zgodilo da je blo zgleda tko vredu zvezan da sm na koncu dobu vabo ven, vendar sem hudo deformiral sponko:) sem bil prov ponosen na svojega fgja:)
User avatar
trdi
Posts: 19
Joined: 02 Jun 2019, 18:47

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by trdi »

Lahko obrnes tudi prav tisti kraparski klip, samo gumice ne porines do konca,
Sandi
Posts: 72
Joined: 03 Feb 2020, 17:46

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by Sandi »

Zanime me, koliko pogosto menjate predvez oz. shockleader?
robinjo
Posts: 176
Joined: 08 Mar 2018, 11:35

Re: Pletenica za lov na grunt

Post by robinjo »

Kadar opazis da je poskodovan oz. Na par ribolovov... Odvisno kako ga "mantras"...pa v primeru da veckrat vezem vrtljivke ali sponke potem tudi gledam da je zmeraj primerno dolg..v nasprotnem primeru ponovno vezem
Post Reply