Egiji (Pušče)

Oprema, vabe, tehnika lova
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Uporablja kdo pusce DTD Panic Egi? Mnenje?
wajdovc
Posts: 15
Joined: 17 Feb 2019, 19:47

Re: Egiji (Pušče)

Post by wajdovc »

Lani v Februarju od 19 do 22 ulovil na panic 12 kalamarov.Ostalih 6 tinterašev s katerimi sem lovil,skupaj 3.
Naslednji dan lovil od 18,30 do 23,z isto kot dan prej.Čista nulaaa,ostali preko 10.Občasno ga še vržem a brez omebe vrednih uspehov.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Je DTD Oita ali recimo White Killer kaj boljsa? Pri DTDju nimam pojma kako in kaj, ker so mi vse iste, vse so glow. Navajen sem yamashit in yozurijev, pri katerih kupujem glede na barvo folije. Vedno, ko izbiram DTDje sem zmeden. 😂 Zasledil sem Panice -50% pa me zanima...
Aky
Posts: 41
Joined: 17 Nov 2017, 14:18

Re: Egiji (Pušče)

Post by Aky »

Tudi jaz imam mešane občutke z Panic Fish. Menim, da ko je ligenj napadalen, deluje dobro. So pa zadnje čase precej previdni. Ne vem ali imajo veliko hrane ali je kaj drugega. Tedaj se mi je večkrat zgodilo, da je ligenj pušči samo sledil, zagrabiti pa je ni hotel. Od smeha pa tudi ni umrl, saj je le mirno odplaval.

A.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Lignji v Novigradu in bliznji okolici tudi trenutno ne delajo nic od nic... Sem slisal, da bo treba v Savudrijo ali pa Vrsar...

Hrane ima ogromno, saj je videti zelo veliko drobiza ob pomolih.

V cem se Panic razlikuje od ostalih DTDjev? Razen tistega brezveznega plasticnega dodatka in vzorca oblekice.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Cudno da noben nic neve, ocitno vsi uporabljamo Yamashite in ostale japonce... 😬😀
Last edited by spidx on 17 Nov 2020, 23:46, edited 1 time in total.
Čika Boro
Posts: 63
Joined: 31 Jul 2008, 17:29

Re: Egiji (Pušče)

Post by Čika Boro »

DTDjev Panick ma tisti dodatek zato da počasneje tone, obenem pa pri jiganju dela vibracijo, podobn k rep pr silikoncih.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Bl za panulo kot za eging pomoje...
Aky
Posts: 41
Joined: 17 Nov 2017, 14:18

Re: Egiji (Pušče)

Post by Aky »

spidx wrote: 17 Nov 2020, 23:47 Bl za panulo kot za eging pomoje...
Ne, je kar za lov iz obale. Ker ga vlečeš zelo počasi, da se trese.

Razlika med "navadnim" in panick modelom je samo ta plastika zadaj, ki pa jo lahko odstraniš. Žal pa te plastike ne moreš montirati na drugi egi, saj ima panic egi za ta namen majhno očesce pod krono.

A.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

Hvala za info, sama pusca pa je verjetno enake oblike kot vsi ostali modeli, razen dekorja...
Post Reply