Dopust help!

Post Reply
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Dopust help!

Post by Gwba »

Pozdravljeni,
Zanima me ce ima kdo kak dober kontakt za dopust na hrvaskem v kaksni hiski tik ob morju, lahko je v stilu robinzon ali pa ne...
Rabim za mojo 4 clansko druzino, vazno je to da mam morje tik pred nosom in palice prav tako :yeah:
Nekaj sem ze gledal na otoku zut ki pa je v nacionalnem parku kornati, kako je tam z ribolovom? Se sploh lahko lovi? :wtf:
Hvala za pomoc :aaa:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dopust help!

Post by kr'en »

Lahko se lovi a je posebna dovolilnica za dokupit, kje in kako se jo kupi pa pojma nimam.

Mogoče poglej tudi Pašman in Ugljan ali Žižanj, tam vem da so neki robinzon apartmaji, vsaj posebne dovolilnice ne rabiš. Jih pa ne poznam osebno da bi vedel a so ok ali ne.
Image
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dopust help!

Post by Đony »

Čaw. Preberi moje poste od lanskega in predlanskegaa dopusta na ugljanu. Če te bo zanimalo me pokliči.
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Dopust help!

Post by Psycho »

Pašman je super za ribolov, sploh južni del, na zunanji strani otoka. Hiše so po večini tudi super, je pa fajn dobiti direkten kontakt lastnikov, ker je precej ceneje, kot prek agencije. Bil sem dol že dvakrat, samo na žalost nimam direktnega kontakta.
Usus magister est optimus.
User avatar
Anze
Posts: 179
Joined: 04 Aug 2010, 18:07
Location: Krško

Re: Dopust help!

Post by Anze »

Tudi mene zanima kak primeren kontakt za dopustovanje. Ob morju, ne prevelika gužva (na vasi), plac za odlagat kramo brez strahu kraje, itd... Če je možnost izposoje čolna toliko bolje. Izda kdo kak kontakt? :unsure:
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Dopust help!

Post by Gwba »

Ugljan it is :aaa: Đony hvala za kontakt :yeah: pivicka v kratkem ;)
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dopust help!

Post by Đony »

Še dobro da ne greš julija, bi bile naše boge 😀
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Dopust help!

Post by Gwba »

Hahaha locitev zagotovljena :bwahaha:
Post Reply