Dovolilnice

User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Evo,zjebal situacijo.Letna no go.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dovolilnice

Post by kr'en »

To je čudno, ker je samo največ tedenska na voljo, mogla bi bit vsaj še mesečna. Pa še tiste dodatne za "veliko ribo"?
Dovolilnice za športni ribolov pa sploh niso na voljo.

Verjetno so začasno omogočili prodajo samo rekreacijskih dovolilnic zaradi praznikov, ko je več povpraševanja po njih zaradi dopustov, ali pa je bilo dovolj pritožb. Po novem letu se bo videlo kaj bo v resnici.
Image
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Dovolilnice

Post by Gladiac »

5er wrote: 21 Dec 2017, 17:52 Letne ribolovne dovolilnice za Hrvaško morje 2018 so že v prodaji a le potom klubov. Če želite lahko pokličete na telefonsko številko +385 91 174 1923 in dobili boste Gospo Radin, ki je predsednica kluba Erik Radin Novigrad in vse skupaj uredili brez težav. Cena karte je 450 kun za ljudi v pokoju oz starejše od 60 let pa 160 kun.

Možnost je tudi prek nakazila na njihov trr in prejmete karto na email. V tem primeru pride zadeva malo dražja zaradi bančne provizije na mednarodne transakcije.
Sej lahko letno kupiš :D
Je Peter lepo napisal in še kontakt dodal.

Je pa res, da vseeno še ni 2018 in je pač treba še mal počakat, da se zjasnejo, kako in kaj :D

Res pa je, da piše samo za ljudi v pokoju in starejše od 60 let :D
Cena za ostale je 500kun?

Ker jaz bom verjetno drug teden kupil, saj nameravam naslednji ali vikend kasneje lovit :D

LP
LP
Uroš
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Je pa pozabil povedat,da se moraš včlanit v klubA zdaj jim boš pa še članarino plačeval.Zarad mene si lahko karte vtaknejo v rit.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Dovolilnice

Post by sova »

Če jo hoče kdo kupit jo lahko tuki SRU Marlera Ližnjan http://www.marlera-liznjan.hr/vijesti/7 ... -2018.html, vendar prodaja samo športne dovolilnice. Ni treba plačat članarine klubu, samo HSŠRM, ki pa je bila tudi prej.Obe članarini sem plačeval že pred leti, ko sem kupoval športno dovolilnico pri nas v Ljubljani. Urediš vse preko interneta. Za kupnjo vseh rekreacijskih dovolilnic ni treba bit član nobenega društva, če je narobe pa naj me kdo popravi.

lp.
Image
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Ja,sem mal zajebal.S vseeno ni fer
Don't drink water,because fish fuck in it.
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Dovolilnice

Post by Gladiac »

Izi3 pravi, da je kupil karto v Umagu.
Poleg tega, da se je včlanil v klub Umag in da je potrebno še nekaj plačati, kar srm pozabil kaj, je bila karta za celo leto 500kun.
Isto kot na netu, kjer se je trenutno še ne da kupiti.

Prav tudi, da je sedaj pod športno karto tako ribolov z harpuno, kot rekreacijski, pod rekreacijskim pa le ta.

Se pravi, se izplača kupiti karto za športni ribolov, ki pokriva oba podrčja in se lahko poleti odločiš tudi loviti s harpuno :D

Upam, da je razumljivo :D

Verjamem pa, da bo izi še kaj dodal :D

LP
LP
Uroš
User avatar
izi3
Posts: 322
Joined: 21 Jul 2013, 09:44
Location: Tržič

Re: Dovolilnice

Post by izi3 »

Bistvo si povedal...kar je tudi najbolj pomembno. :) Jz bom samo podrobnosti. Bil sem v klubu Plavo More ker drugje sploh nism mogel kupiti. Tista Excelova razpredelnica na hr. ministrstvu ni realna, kar se tiče pooblaščenih izpostav za prodajo dovolilnic. Drugače sem prvotno želel in zahteval dovolilnico za rekreacijski ribolov, pa je možakar rekel da z letom 2018 športna dovolilnica pokrije tudi rekreacijsko zaradi tolmačenja zakona kot tudi pravilnika o ribolovu in zakaj raje ne vzamem te če lahko lovim na oba načina. Cena karte je 350 k, cena članstva kluba Umag je 100 k in cena članstva v nacionalnem zdruzenju društev 50 k.

Nato sem natančno prebral letošnji pravilnik in je dejansko res kar je gospod povedal. Vprašal sem ga kako da je to sploh možno in je rekel zaradi vstopa v EU morajo imeti vsi enake možnosti in pogoje. Ukinjena je mesečna dovolilnica, povedal je pa da se še bodo dodale določene zakonske spremembe tekom leta...

Toliko iz moje strani...važno je da karta JE in da se sfokusiram samo na ribolov :) bojim se samo da se bo našel nekdo ki bo preverjal karte in da tega ne bo vedel... :? ter solil pamet da nimam ustrezne dovolilnice...pol pa dam odpoved :rofl:

Lp
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: Dovolilnice

Post by špeci »

Aha hvala.

lp
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Dovolilnice

Post by sova »

To, da je športna dovolilnica pokrivala obe zvrsti ribolova ni nič novega. Jaz sem kupoval športno že par let nazaj, ker sem lovil tudi s puško in sem s to dovolilnico lovil tako z obale kot iz čolna in pod vodo. Plačal sem enako vse tri stvari članarino klubu, članarino hrvaški ribiški zvezi in dovolilnico.

lp.
Image
Post Reply