Skeinfish

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Modra_Skusa
Posts: 58
Joined: 13 Sep 2015, 16:04

Skeinfish

Post by Modra_Skusa »

Zdravo. Ali kdo ve kje v Ljubljani ali okolici ljubljane je mogoče kupiti Skeinfish prejico rumene barve. Hvala
User avatar
funt
Moderator
Posts: 413
Joined: 02 Sep 2010, 13:14

Re: Skeinfish

Post by funt »

Jaz sem jo nazadnje pri Sulcu na Rudniku. lp. Funt
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Skeinfish

Post by zmešan »

Loribu,pravi ribič......
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Skeinfish

Post by barnes308 »

Jaz uporabljam tole:
https://www.havfiskeshop.com/silkekroge ... 0-pcs.html

je cenej pa isto dela.

LP
firbc
Posts: 77
Joined: 21 Apr 2013, 10:12
Location: Ljubljana

Re: Skeinfish

Post by firbc »

Evo včeraj in danes prvič uporabljal prejico in včeraj po parih minutah takoj ena igla gor. Danes pa so se zaletavale vanjo in ni pa ni nobena obvisela. Včeraj sem prejico spral in jo danes ponovno uporabil. Mogoče je to razlog ker so bile danes nitke bolj sprijete med seboj.

Torej ali vi večkrat uporabljate isto prejo oz. Kako pogosto jo menjate?
User avatar
funt
Moderator
Posts: 413
Joined: 02 Sep 2010, 13:14

Re: Skeinfish

Post by funt »

barnes308 wrote: 31 May 2017, 14:22 Jaz uporabljam tole:
https://www.havfiskeshop.com/silkekroge ... 0-pcs.html

je cenej pa isto dela.

LP
Nehite s ceno in s primerjavami s Skagnom in Stonfom ker samo izgubljate cas in denar.Ni primerjave. Skeinfish rumena in pika.

Lp.
Funt
User avatar
funt
Moderator
Posts: 413
Joined: 02 Sep 2010, 13:14

Re: Skeinfish

Post by funt »

firbc wrote: 06 Jul 2017, 11:00 Evo včeraj in danes prvič uporabljal prejico in včeraj po parih minutah takoj ena igla gor. Danes pa so se zaletavale vanjo in ni pa ni nobena obvisela. Včeraj sem prejico spral in jo danes ponovno uporabil. Mogoče je to razlog ker so bile danes nitke bolj sprijete med seboj.

Torej ali vi večkrat uporabljate isto prejo oz. Kako pogosto jo menjate?
To so ušate. Daj v prejo manjši trnek in boš videl ;) Jaz menjam preko vsak dan oziroma na 2-3 ujete igle.

Lp. Funt
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Skeinfish

Post by Psycho »

Jaz jo menjam glede na to koliko je poškodovana. Včasih jo moram zamenjati po dveh iglah, včasih pa jih zdrži tudi 10 in več. Ko dobiš občutek, da iglo lepo snameš, se življenjska doba preje precej podaljša. Se pa vsake toliko časa kaka zaplete tako zelo, da moraš enostavno strgati pol preje, da jo dobiš dol.
Usus magister est optimus.
User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Skeinfish

Post by barnes308 »

funt wrote: 06 Jul 2017, 13:09
barnes308 wrote: 31 May 2017, 14:22 Jaz uporabljam tole:
https://www.havfiskeshop.com/silkekroge ... 0-pcs.html

je cenej pa isto dela.

LP
Nehite s ceno in s primerjavami s Skagnom in Stonfom ker samo izgubljate cas in denar.Ni primerjave. Skeinfish rumena in pika.

Lp.
Funt
Funt Skeinfish je top, ker jo je pa včasih težko dobit je pa treba poseči po drugih in jaz sem probal zgoraj omenjene in delajo isto. Lahko so se pa pri katerem slabo izkazale.
User avatar
funt
Moderator
Posts: 413
Joined: 02 Sep 2010, 13:14

Re: Skeinfish

Post by funt »

barnes308 wrote: 07 Jul 2017, 13:10
funt wrote: 06 Jul 2017, 13:09
barnes308 wrote: 31 May 2017, 14:22 Jaz uporabljam tole:
https://www.havfiskeshop.com/silkekroge ... 0-pcs.html

je cenej pa isto dela.

LP
Nehite s ceno in s primerjavami s Skagnom in Stonfom ker samo izgubljate cas in denar.Ni primerjave. Skeinfish rumena in pika.

Lp.
Funt
Funt Skeinfish je top, ker jo je pa včasih težko dobit je pa treba poseči po drugih in jaz sem probal zgoraj omenjene in delajo isto. Lahko so se pa pri katerem slabo izkazale.
Delajo na max 60% Skeinfisha. Vsak 2 griz gre v prazno. In to v trenutnih razmerah v Istri pomeni. 2 uri vožnje da dobiš en griz in gre v prazno :( Meni ne pride v poštev slaba preja niti rabljeni Skeinfish. Jaz ko najdem preje na zalogi vzamem 5 paketov pa sem miren nekaj časa.lp. funt
Post Reply