Podelitev Challenge 2017 in druženje

špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by špeci »

Ja super je bilo družba, hrana, nagrade,... :yeah:
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Psycho »

Super je bilo! Tudi jaz sem za idejo o še kakem druženju! :yeah:

Tinker, fotke dobiš danes na mail.
Usus magister est optimus.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Đony »

Tudi jaz sem se imel,v tako dobri družbi zelo fanj. Fanj je tudi spoznat prave osebe, ki se nahajajo za svojimi nick name, sami fejst fanti (še lepše če bi bila tudi kakšna deklica :lol: ), ki vejo, da ni nič čudnega vstati ob 3 zjutraj in biti cel dan na skalah z palco v roki,nakoncu pa priti zvečer domov, ves srečen, pa čeprav tisti dan nisi ulovil nič.
Ni pa res , da včeraj nismo ulovili nič, zjutraj smo se vstavili v Sistjanu in je Sveča ulovil ogromnega kalamara (kot dokazilo slika, pušča je velika 1,5 m)
Image
:bwahaha: :bwahaha: :bwahaha:
Pogosteje se bi morali dobit :yeah:
puljo jr., zakaj nisi prišel ?pa še na tvojem terenu smo bili.
Lp
puljo jr.
Posts: 36
Joined: 20 Jan 2016, 11:26
Location: bilje

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by puljo jr. »

Zal sem ta vikend zamenjal ribisko palico za pitorsko :) tko da nism uspel si uzeti casa za ribolov :)
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by sova »

Tako pa smo dali skozi še en challeng in druženje. Najprej bi se zahvalil vsem sponzorjem za nagrade in vsem tekmovalcem, ki so samo sodelovali na tekmovanju in vsem, ki so se udeležili zaključka. Posebej bi se zahvalil stayby-ju(Unicommerce) in Dariu(Arte pesca) za osebno udeležbo in sodelovanju pri podelitvi nagrad z njune strani. Zahvalil bi se še vsem ostalim, ki so pripomogli k izvedbi tega srečanja Đoni(gostilna), Jurij(slika na majici), Twinman(tisk priznanj) in še dva taglavna kr'en in tinker kot organizatorja vsega skupaj. Škoda, ker nas je vreme malo z......o, drugače pa brez pripomb in veselo v novo sezono challenga. Prihodnje leto pa spet druženje ob podelitvi. Upam, da nisem katerega pozabil omenit in se mu opravičujem, ker ni bilo namerno.
Še nekaj slik z moje strani. Ma ni dosti, če ne bi bilo dežja bi bilo več slik
Image
Image
Image
Image

lp.
Image
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by sova »

Đony wrote:Tudi jaz sem se imel,v tako dobri družbi zelo fanj. Fanj je tudi spoznat prave osebe, ki se nahajajo za svojimi nick name, sami fejst fanti (še lepše če bi bila tudi kakšna deklica :lol: ), ki vejo, da ni nič čudnega vstati ob 3 zjutraj in biti cel dan na skalah z palco v roki,nakoncu pa priti zvečer domov, ves srečen, pa čeprav tisti dan nisi ulovil nič.
Ni pa res , da včeraj nismo ulovili nič, zjutraj smo se vstavili v Sistjanu in je Sveča ulovil ogromnega kalamara (kot dokazilo slika, pušča je velika 1,5 m)
Image
:bwahaha: :bwahaha: :bwahaha:
Pogosteje se bi morali dobit :yeah:
puljo jr., zakaj nisi prišel ?pa še na tvojem terenu smo bili.
Lp
Je blo pa težko jigat s 1,5 m veliko puščo :bwahaha: :bwahaha: :bwahaha: in kalamar je dolg 3m? A sta imela dvigalo? :lol: :lol: :lol: malo heca

lp.
Image
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by CBB »

Odlično druženje, odlična družba, odlični zvarki, malo manj odličen ribolov :fish: Naj se ribice redijo še naprej. Danes sem pospravljal avto in imam viška eno jakno, ene hlače in eno palico:) zdej ne vem, nobenega nisem videl brez hlač okol letat.... uglavnem, obleko bom vrgel v karitas kontejner, cinnetic palico pa podarim:)
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by _SilverArrow_ »

brezo wrote:Že ker smo ulovili tolko, se mi je zdelo brezveze limat gor slike 10 kilskih brancinou, k niso vredni neč, bom raje pripopal brand new majico Shore jigging challenge-a za leto 2016! :)


Image


Danes je blo super fajn, kej češ bujšega, ku bit pijan ob 7:30 zjutrej zaradi zvarkov Silverja. :wtf: sreča da nism vztrajal na parkirišču ... :yeah: Ne glede na ulov, je bil to super športni dan in takih srečanj bi lahko bilo več, ne rabimo SJ challenge za izgovor! :yeah:

Ps: strelke še niso slišale za besedo popper in jih še niso naučili da je za jest :shock: :bwahaha:
Hihihi sej ni blo tako hudo, sej si dobil tud panin :bwahaha: . Drgačje pa bilo res super vas vse spoznat. :yeah:
User avatar
febola
Posts: 605
Joined: 20 Jul 2012, 16:01

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by febola »

Čestitke organizatorju in sponzorjem za še eden top izpeljan challenge. Bravo :yeah:
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Gladiac »

Čestitke tudi z moje strani in za prijazen sprejem.
Se pa pridružujem ideji, da bi mogoče večkrat naredili skupinsko ribičijo :D

LP vsem!
LP
Uroš
Post Reply