Oprema-nakup tujina

User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Oprema-nakup tujina

Post by kr'en »

Aja, potem pa z malo sreče bo. :yeah:
Image
Easyfisher
Posts: 186
Joined: 06 Feb 2017, 13:13

Re: Oprema-nakup tujina

Post by Easyfisher »

Zivjo. Sm nov na forumu vendar pa sm ze narocal pri nordfishing in paket pride v 2.5 dneh. Tretji dan zjutraj te ze poklice kurir. Ce odposljejo paket v sredo ga dobis v petek 100%. V torek ga dobis v cetrtek itd.
Lp
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Oprema-nakup tujina

Post by brezo »

Evo mlinček prišel! :yeah:

Image

Edino, kar me je zmotlo je to, da mi je kurir od GLSa pustil paket pred hišo(živim dva metra od ceste) in mi ni niti pozvonil da je paket dostavljen, eden bi se lahko ustavil in ga nesel, ne bi noben nc vedu... ga je dobila mama k je bila zmenjena z eno njeno prijateljico, da ji nekaj prinese in je sreča šla pred hišo.

Ma je možno da dostava ne pozvoni?
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: Oprema-nakup tujina

Post by jerebinho »

Ma te kurirske službe z izjemo Pošte so vsi isti. GLS, DPD, DHL, vsi mi kar naprej samo listek v kaslc vržejo ali pošljejo sms, da je paket odložen na lokalnem prevzemnem mestu. Potem pa ti vedi kje je to. Zdaj sem se že navadil, da že po defaultu prevzemam to na Petrolu ali Mercatorju. Kurirju se več kot očitno ne da delati kot bi moral. Tudi pri prevzemu moraš prevzem podpisati, pri tebi ga je očitno kurir kar sam.
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Oprema-nakup tujina

Post by brezo »

Mislite, da se splača spisat eno pritožbico? Itak jst nimam kaj od tega, ma da se bodo vsaj do drugih obnašali "cehovsko" korektno.... K to je bil paket za 200€ k bi ga eden lahko samo pobasal v avto in čau Mario. :grrr:
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Oprema-nakup tujina

Post by zmešan »

Verjetno je bil kak zafustriranec,jaz imam dobre izkušnje z njihovim kurirjem.Mi vedno pripelje domov do vrat in pozvoni.
Don't drink water,because fish fuck in it.
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Oprema-nakup tujina

Post by _SilverArrow_ »

Naročam ogromno iz Italije v Italiji, verjemi mi na besedo da v Sloveniji dela pošta odlično proti Italiji. Včeraj dobil paket po 2 tednih čakanja s tem da so mi rekli da niso dobili nikogar doma ceprav sem bil.... in to zmeri skor je kakšen problem... paket ki bi mogel prist v 2-3 dneh.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Oprema-nakup tujina

Post by kr'en »

Ko jih j, kar napiši pritožbo, če ne bodo mislili, da si lahko čedalje več privoščijo.
Image
Easyfisher
Posts: 186
Joined: 06 Feb 2017, 13:13

Re: Oprema-nakup tujina

Post by Easyfisher »

Mene kurir vedno poklice ko ima paket zame :)
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Oprema-nakup tujina

Post by brezo »

Joj joj kake fore :)

Gospa, ki je na info pri GLS-u je super odzivna in hitra z odgovori. Uglavnem, ko je gospa kontaktirala kurirja je kurir rekel, da naj bi kao zvonil pri meni doma a ga ne jaz ne mama nisva slišala(smo gluhi zgleda) in da je prišel mimo hiše en moški, ki je svetoval kurirju naj pusti paket na dvorišču. In potem ga je pustil tam... LOL?? :grrr: :argh: :grrr:

Gospa se mi je opravičila za nevšečnost in to je to.
Post Reply