SJ Challenge 2016 - MAJICE

User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by Psycho »

Končno sem našel tiskarno, kjer bodo potiskali kvalitetne majice za razumno ceno. :yeah: Verjetno bo okrog 6€ na komad z majico vred (kratki rokavi, za dolge še ne vem). Ta cena je okvirna za naročilo okrog 25 majic kakor lani. Točno ceno bom izvedel, ko bom oddal naročilo, ko bomo vedeli število naročenih majic. Bodo pa potiskane s sitotiskom, kar je bolje kot lani in predlani, ko je bil DTG print. Drugače pa pomoje najbolje, da se organiziramo tako ko lani, zainteresirani naročite majice v temi, jaz pa sproti urejam seznam tukaj v prvem postu.
Sporočite mi velikost, dolgi ali kratki rokavi in pa število majic, ki jih želite. Za tisk bom založil jaz, potem pa poračunamo na srečanju, oziroma, če kdo ne bo moral priti, pa po pošti.
Lani sem slišal željo, da bi imeli letos majico potiskano na sprednji strani, jaz sem za, kaj pa ostali?
Aja, pa fajn bi bilo, če mi naročila oddate nakasneje do nedelje 15.1.2017, da se majice čim prej naročijo in gredo v tisk, ker zna to malo trajati.


Ime: Velikosti: Število majic: Rokavi, dolgi/kratki:

Psycho----------------------------------XL----------------------------------3----------------------------------------kratki

špeci------------------------------------M-----------------------------------1---------------------------------------kratki

CBB-------------------------------------XXXL--------------------------------1---------------------------------------kratki

Tinker-----------------------------------L-----------------------------------1---------------------------------------kratki

Albacore-------------------------------XXXL--------------------------------1----------------------------------------dolgi(lahko kratki)

Febola----------------------------------XL----------------------------------1---------------------------------------dolgi

mitja68---------------------------------M----------------------------------1---------------------------------------kratki

Bobr-------------------------------------M----------------------------------1---------------------------------------kratki

Silver_Arrow------------------------1Lk,1XLk,1XLd----------------------3---------------------------------------1L kratki, 1XL kratki, 1XL dolgi

Sova-------------------------------------XL---------------------------------1----------------------------------------kratki

ace--------------------------------------M----------------------------------1----------------------------------------kratki

sine5------------------------------------XL---------------------------------1----------------------------------------kratki

1bobi---------------------------------1Lk, 1Ld----------------------------2----------------------------------------1Ld, 1Lk

JaTo------------------------------------XXXL-------------------------------1----------------------------------------kratki

Đony--------------------------------------L---------------------------------1----------------------------------------kratki

blisk--------------------------------------L---------------------------------1----------------------------------------kratki

don------------------------------------Mk, Md-----------------------------2----------------------------------------1kratki, 1dolgi

brezo------------------------------------M---------------------------------1----------------------------------------kratki

Twinman-------------------------------XL, M-----------------------------1----------------------------------------kratki

SPONZORJI

Colombo---------------------------------L----------------------------------1----------------------------------------kratki

Artepesca-------------------------------L----------------------------------1----------------------------------------kratki

MonsterBite---------------------------M/L--------------------------------1----------------------------------------kratki

Unicommerce Fiskars-----------------XL---------------------------------1----------------------------------------kratki

kr'en-------------------------------------S----------------------------------1----------------------------------------kratki

Beseničar-------------------------------L----------------------------------1----------------------------------------kratki
Last edited by Psycho on 28 Feb 2017, 15:20, edited 10 times in total.
Usus magister est optimus.
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by špeci »

1xM velikost, kratki rokav. Tista predprejšna serija znamka Gildan je dosti boljša kvaliteta ko prejšna Regent. Jaz bi raje dal kakšen evro več za boljšo kvaliteto, ker sem prejšno enkrat opral pa se je raztegnila.

Lp
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by CBB »

Cbb xxxl 1 kratki rokavi ČRNA :aaa:
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by Psycho »

špeci wrote:1xM velikost, kratki rokav. Tista predprejšna serija znamka Gildan je dosti boljša kvaliteta ko prejšna Regent. Jaz bi raje dal kakšen evro več za boljšo kvaliteto, ker sem prejšno enkrat opral pa se je raztegnila.

Lp

Lani so mi "podtaknili" ene 3 različne firme majic, ker jih "kao" niso uspeli dobit vseh enakih (zavlačevali so do te mere, da jim je zmanjkalo časa, jaz pa nisem mogel več iti drugam). Problem je bil v tem, ker so tam kjer sem jih dal printat predlani prodali DTG printer tej firmi, kamor sem šel potem lani. Očitno nimajo preveč pojma o tiskarskem poslu, zato jim ne nesem več niti črnobele fotokopije za narest. Letos bo majice iskal tiskar, ki se ukvarja samo s tiskom na tekstil, tako da upam da bo bolje. :)

@CBB:
Tudi jaz bi najraje črno, samo ne vem, če bi večina tudi... :) če bo več barv, bodo (precej) dražje... :smrk:
Usus magister est optimus.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by CBB »

Psycho wrote: @CBB:
Tudi jaz bi najraje črno, samo ne vem, če bi večina tudi... :) če bo več barv, bodo (precej) dražje... :smrk:
Ja, barve nisi napisal:) načeloma je vseeno, če pa že lahko izbiram je to črna.
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by tinker »

Tinker - 1kom - size L - kratek rokav - barva vseeno :idea:
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by albacore »

albacore .... 1 kom .......... dolgi rokavi ( če ni pa kratki ) .... velikost - XXXL ..... barva - katerakoli
.......... LP
Image
User avatar
febola
Posts: 605
Joined: 20 Jul 2012, 16:01

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by febola »

Febola_xl_dolgi rokav_vse barve so ok
mitja68
Posts: 289
Joined: 11 Jul 2013, 09:04
Location: Radovljica

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by mitja68 »

Mitja - 1 kom - velikost M, kratek rokav.
The worst day of fishing is better than the best day of working!
Bobr
Posts: 490
Joined: 16 Aug 2011, 11:20

Re: SJ Challenge 2016 - MAJICE

Post by Bobr »

Bobr- 1 kom - kratki rokav - M velikost- barva vseeno
Post Reply