Ligenj

Prostor za (morske) recepte naših forumašev
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Ligenj

Post by zmešan »

Ima kdo kak res dober recept za pripravo.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Ligenj

Post by CBB »

zmešan wrote:Ima kdo kak res dober recept za pripravo.
Malo več povej o njem:) Frišen, zmrznjen, koliko velik... Kar se mene tiče frišni grejo direkt iz vrečke na rešetko... In boljšega NI. Če pa so zmrznjeni pa se da diskotirat...
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Ligenj

Post by zmešan »

Zzzmmmmmrrrrrrzzzzzzznnnnnnnjjjjjeeeeennnn. :bwahaha:
Koliko so veliki pa sam dobro veš.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Ligenj

Post by sova »

Če hočeš ti prlimam stran z recepti, vendar je v italianščini :oops: . Imaš pa tudi video posnetke.

lp.
Image
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Ligenj

Post by zmešan »

Non parla italiano
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Ligenj

Post by sova »

Vabene (v redu).:yeah: :yeah: :bwahaha: :bwahaha:

lp.
Image
dmihevc
Posts: 13
Joined: 06 Sep 2015, 18:31

Re: Ligenj

Post by dmihevc »

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako vi pripravite jadranskega lignja na žaru, ga prej očistite ali pečete celega?
Namreč na enem hrvaškem videu sem zasledil, da ga pečejo na žaru celega, neočiščenega..Kako je potem z drobovino? :unsure:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Ligenj

Post by kr'en »

Jap, dalmatinci pečejo celega. Bojda ostane bolj sočen. Drobovino verjetno na koncu samo potegneš ven, saj je vse kuhano.
Image
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Ligenj

Post by CBB »

dmihevc wrote:Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako vi pripravite jadranskega lignja na žaru, ga prej očistite ali pečete celega?
Namreč na enem hrvaškem videu sem zasledil, da ga pečejo na žaru celega, neočiščenega..Kako je potem z drobovino? :unsure:
Živjo,

temu se reče Lignja na šporko. Kar se mene tiče, je to daleč najboljša oblika SVEŽEGA lignja, za katerega veš, kako je bil ujet. Če pa kupiš lignja v ribarnici, potem ga nikar ne pripravljaj tako, ker bo verjetno poln peska, ki ti bo škrtal med zobmi. Namreč, takšni lignji so velikokrat ujeti s kočami in drugimi mrežami, s katerimi se lovi po tleh in tako ima ligenj veliko možnosti, da se valja po tleh kak kilometer.
Kar pa se drobovine tiče pri tako pripravljenem lignju - vse skupaj se skrči v eno bunkico, ki je malo večja od fižola. In ko pri pečenem lignju ven potegneš glavo se tista bunka drži zraven. Krake odrežeš pred očmi in poješ, ostalo od glave vržeš muci:)

Pripravo lignjev na "šporko", kar pomeni umazano lahko vidiš tule: https://www.youtube.com/watch?v=i9YEG8EEhAc
dmihevc
Posts: 13
Joined: 06 Sep 2015, 18:31

Re: Ligenj

Post by dmihevc »

e super, to sem hotel slišat :yeah: Se pravi frišnega na žar? Kako je pa s samo trdoto - čvrstostjo (so dokaj trdi kadar so sveži)?

Hvala :)
Post Reply