Woow

User avatar
panceta
Posts: 121
Joined: 12 Aug 2014, 14:29
Location: Koper

Re: Woow

Post by panceta »

samo ta kontrast popravi pa bo. pa še pri topics bi naredil večje ikone za št. strani, ker jaz kliknem na zadnjo stran in ne na temo.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Woow

Post by kr'en »

@panceta, tudi jaz zmeraj klikam na zadnjo stran in ne direktno na temo. Ikone s štavilkami za strani v tej temi so večje kot so bile številke pri stari temi. ;)
Bom pogledal, če mi jih uspe zvečati, garantiram pa ne.

Takole naj bi izgledal po spremembi ozadja.
Image
Image
User avatar
panceta
Posts: 121
Joined: 12 Aug 2014, 14:29
Location: Koper

Re: Woow

Post by panceta »

Poskusi tudi ostale temne lise spremeniti v malo bolj svetle da ne bo tako morbidno.... :)
User avatar
panceta
Posts: 121
Joined: 12 Aug 2014, 14:29
Location: Koper

Re: Woow

Post by panceta »

ker tako izgleda deep blue ocean forum mi pa smo priobalni ribiči :mrgreen:
miran
Posts: 392
Joined: 29 Jun 2011, 10:27
Location: Maribor

Re: Woow

Post by miran »

panceta wrote:samo ta kontrast popravi pa bo. pa še pri topics bi naredil večje ikone za št. strani, ker jaz kliknem na zadnjo stran in ne na temo.
Meni je edina "težava" pri teh PhpBB forumih na touchscreenih točno ta tini-tiny gumbek "View first unread post"
Izključno preko tega gumba vstopm v teme in ga z velikimi prsti tudi kdaj zgrešim.
In po pravici povedano sem pričakoval, da bo preobleka naredila forum touch-friendly.

@kr'en
Če spodnje tri vrstice dodaš 'nekam' v script tag-e, se bo čez ono večjo sprednjo ikono položil div in nam omogočil klik na tisto večjo slikco.

Code: Select all

$('head').append('<style>.kaogumb{width:27px;height:27px;margin:6px 0 0 -35px;float:left;cursor:pointer;}</style>');

$("img[title='View first unread post']").closest("dt[title='Unread posts']").prepend("<div class='kaogumb'></div>");

$(".kaogumb").click(function(){$(this).parent().find("img[title='View first unread post']").trigger('click');});
Za slovenščino bi moral še slovenske title dodati ampak saj noben nima nastavljeno slovensko. Ali pač? :-)
User avatar
zacetnik
Posts: 156
Joined: 17 Jul 2012, 19:10

Re: Woow

Post by zacetnik »

panceta wrote:Poskusi tudi ostale temne lise spremeniti v malo bolj svetle da ne bo tako morbidno.... :)
tako je,

ozadje belo, te temno modre pa v kontakrast sveeetlo modrih, kot so bile prej
Teach a man to fish and he will fish forever
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Woow

Post by kr'en »

Belo pač ne bo, ker od bele (vsaj mene) bolijo oči. Bo pa bolj svetlo modro.

Forum je po novem mobile in tudi touch friendly. Izgled v tem načinu je kakršn je.
Drugače pa, kdor ne ve, na mobilnih napravah se da z gesto dveh prstov tudi zoomirati in je potem lažje kliknit, npr na ikonco za zadnje sporočilo.

@miran,
kot sem že povedal, žal nisem (še) vešč kode toliko, da bi vedel kam 'nekam' moram prilepit tisti košček kode.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Woow

Post by kr'en »

Spremenil barvo ozadja.

Mnenja?
Image
miran
Posts: 392
Joined: 29 Jun 2011, 10:27
Location: Maribor

Re: Woow

Post by miran »

100 ludi 100 čudi

Gledam oboje in temni BG okrog foruma mi je na prvi pogled prijetnejši. Sicer pa precej nepomemben detajl.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Woow

Post by kr'en »

Res je, 100 ljudi 100 čudi, kar pomeni, da se vas vse itak ne bo dalo zadovoljit. :)
Image
Post Reply