pendolino

Drifting in ribolov iz zasidranega čolna
Post Reply
User avatar
mary02
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2008, 16:46

pendolino

Post by mary02 »

Imam eno vprašanje, ki se bo mogoče slišalo čudno :oops: in sicer me zanima, če se lahko na Hrvaškem lovi iz pendolinota :?:

lp
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: pendolino

Post by RibAr »

po moje ja, če imaš dovolilnico seveda. Je pa res zanimivo in nenavadno vprašanje... :aaa:

Čeprav dvomim, da te čolne izposojajo dovolj zgodaj zjutraj oz. dovolj pozno zvečer, razen če imaš svojega.

Drugače pa, jaz sem panulal celo iz kajaka na vesla in celo ujel dve porcijski ribi (ušato in malega gofa). Ta ni "ribiška", ta je čisto resnična. Ne sprašuj kako so gledali domačini, saj mi po moje nihče ni verjel, pa komu to mar, a ne, važno da se lovi.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: pendolino

Post by tinker »

User avatar
mary02
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2008, 16:46

Re: pendolino

Post by mary02 »

Hvala za odgovore :) . Vidla sem že, da so lovili, zato sem tudi postavila to vprašanje. Nimam čolna, tak da za probat bi blo, pa čeprav čez dan :roll: .

lp in dober prijem vsem
Daniel R
Posts: 586
Joined: 28 Mar 2010, 00:24
Location: Dol pri Ljubljani

Re: pendolino

Post by Daniel R »

Jaz sem videl kako je nekdo iz kajaka pregledoval mrežo, tako da panulanje res nebi smelo bit problem :)
zobatec1
Posts: 31
Joined: 22 Jul 2011, 19:47

Re: pendolino

Post by zobatec1 »

jaz sem enkrat proval čez dan ker ga prej nisem mogel dobit, je pa zabavno :lol: ....edino noge te bolijo hehe...
ulovil pa nisem nič ker ni bila prava ura in še samo eno uro sem vlekel...nujno pa rabiš enega da ti pomaga pedalirat ali pa držat palco...
za provat je
Post Reply