Recepti

Prostor za (morske) recepte naših forumašev
Bobr
Posts: 490
Joined: 16 Aug 2011, 11:20

Re: Recepti

Post by Bobr »

Vidim da ti kuha ni tuja, ob tem pa še vse lepo aranžiraš za vrhunski izgled.
Tudi sam kar nekaj kuham tako da kaka ideja bo kar za ponucat :yeah:

@albacor; aha recep je standarden, seveda vsak ima svojega aduta in pripravi malo drugače. Mene je bolj zanimalo tisto meso iz glave, kaj je vse zajeto. :)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Recepti

Post by kr'en »

Opa, kaj to ti pišeš blog? :yeah:
Image
klemn
Posts: 150
Joined: 14 Dec 2009, 13:18

Re: Recepti

Post by klemn »

kr'en wrote:Opa, kaj to ti pišeš blog? :yeah:

To mi moja piše, pa še v fotkanju uživa, jest pa v kuhanju.....recepti bi lahko bili malo bol na široko napisani, ampak moja vedno reče, naj vsak proba z svojo domišlijo še malo narest :P


Klemn
zokiTzar
Posts: 90
Joined: 03 Jan 2013, 17:33

Re: Recepti

Post by zokiTzar »

evo za večino receptov jaz pogledam sem
http://www.giallozafferano.it/
tukaj pa jih je nekaj za polnjene kalamare
http://www.giallozafferano.it/ricerca-r ... i+ripieni/
Twinman1979
Posts: 710
Joined: 05 Jun 2012, 20:49

Re: Recepti

Post by Twinman1979 »

Lešo srdele (ali druge male ribe)

Vem, da je "le" srdela, samo meni je to top riba za konzumacijo na veliko načinov. Poleti je stalnica na žaru, zdaj pa tudi pozimi vedno večkrat. Torej pri tem receptu gre za kratko pokuhane srdele s česnom, peteršiljem in olivnim oljem (ampak NE tržaško omako). Ko bom naslednjič naredil prilimam slikco, recept je pa takle.

V ponev s pokrovom zložimo očiščene srdele z repi v sredino. Lahko so brez glav, ampak jaz jih poustim gor. Prelijemo z vodo in kakšnim decilitrom in pol olivnega olja, toliko da se komaj pokrije srdele. Dobro solimo in potresemo z grobo narezanimi par stroki česna in svežim peteršiljem. Lahko tudi črn poper in kapre po želji. Hitro prevremo toliko, da meso skoraj odstopi od kosti. Ribe preložimo na krožnik in preko prelijemo vodo in olje iz ponve. Ni potrebno preliti vse tekočine, je pa dobro poloviti vse olje in ga dodati še malo počez.
To ponavadi jemo za zajtrk in zraven v omakco pomakamo sveže pečen še topel bel kruh iz morskih pekarn. Za prste in krožnike oblizat. Alternativa srdelam so v dalmaciji gavuni in na splošno še sardoni ali inčuni. Samo srdela ga nekako zmaga. Enako se da naredit tudi večjo plavico recimo šnjura in skušo, samo tele male srdele ga za moje pojme zmagajo.

Dober tek!!!!
Fishing relaxes me. It is like yoga except I still get to kill something.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Recepti

Post by CBB »

Zdej ste me pa najdl:) Pri naši bajti pa kuha dec, žena se ne spušča (boljš da ne) v te posle:) Pa bom prec ene par zadev pokazal:)

Enkrat sem v Osorju v za foro, da otrokom pokažem, kako se lovi hobotnica, vrgel raka s pomola v vodo... Saj ne, da bi mislil, da se bo kaj ujelo, se je:) Lepa hobica, slabe dve kile... Pa nekaj lignjev smo na panulo potegnili, pa je bilo dovolj za kosilce:) Hobo je treba malo pokuhat, preden gre v pekač. Jaz jo vržem v vodo z jušno zelenjavo in pustim ene pol ure vret. Potem pa skupaj z ligenjčki in krompirjem v keramično posodo in za ene pol urce v pečico...

Image

Pa dobra malvazija zraven...
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Recepti

Post by CBB »

Riba s krompirjem iz pečice je pa tudi ena stalnica, ki se pri nas velikokrat zgodi:)

Jaz imam rad, da je krompir malo "oplemeniten" s kakšno olivo in kapro, pa s paradižnikom, papriko, uglavnem kakšna barvasta reč mora bit zraven. Sol, poper, veliko olivnega oljčka, pa ribo zraven.
Ribo vedno samo posolim in popopram, dobra sveža riba ne rabi ničesar drugega. In potem rata nekaj takega:

Branko;
Image

Grba:
Image

Zubi:
Image
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Recepti

Post by CBB »

Da ne bi kdo mislil, da samo ribe jemo:) Včasih tudi pujsa. In ker sem za svojih 40 dobil Webra je blo treba vraga seveda takoj poskusit. Za štart filana prsa kralja kopenskih živali:)

Image

in evo rezultata:

Image
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Recepti

Post by Psycho »

Zdaj sem pa lačen! :slin: Super recepti! :yeah:
Usus magister est optimus.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Recepti

Post by kr'en »

Dok ne probam lava za mene je svinja car životinja, a? :rofl:


Super recepti.
Image
Locked