Trgovina Udica (Zadar)

Post Reply
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Trgovina Udica (Zadar)

Post by tinker »

Ker sem že nekaj govoril o trgovini Udica v Zadru, sem se sedaj direktno pozanimal še kako je s živo vabo;
Torej, vsak petek in soboto prodajajo žive bibije in žive velike črve. Druge dni pa ne. Odprto imajo do 21.00 ure.

LP
M
Čika Boro
Posts: 63
Joined: 31 Jul 2008, 17:29

Re: Trgovina Udica_Zadar

Post by Čika Boro »

Pozdravljen Tinker

zanimal bi me a je treba bibije in črva predhodno rezervirat, sta petek in sobota edina dva dneva k jih imajo na zalogi?

Štejem že sitno do odhoda na Pašman :-) informacija mi pa pomen velik zaradi planiranja termina dopusta.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Trgovina Udica_Zadar

Post by kr'en »

Po mojem da sta edina dneva. Vsaj iz tinkerjevega napisanega sklepam na to.
Image
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Trgovina Udica_Zadar

Post by tinker »

Res je, v trgovini sem vprašal po živi ješki in so mi odgovorili, da jo držijo samo ob petkih in sobotah. Bibije in črva.
Čika, glede na to, da ni več turistične sezone, bi bilo najbolje, da pokličeš v trgovino (00385 23 305-398) in si 100% zagotoviš robo...
Uf, Pašman...
Moj nasvet; probaj lovit na celega volka, teh je okoli Pašmana precej, ribe jih poznajo in so nanj navajene ter ga rade jemljejo.
V rezervi imej še fanta iz pošte v starem Ždrelcu, je oradolovec, ki lovi na črva. Ni hudič, da ti ne zrihta ješke.
Dober ulov in pričakujemo izčrpno reportažo.

offtopic: danes šibam za čez vikend v Barbarigo, po moje moj zadnji letošnji ribolov..., seveda klasika na grund iz FKK plošč, za ješko bom probal nekaj novega - lovil bom na sendvič in to dobesedno, mešana vaba iz kruha in polžev latvic. V PiM sem prebral, da orade (šparidi) rade jemljejo tudi kruh...bom poročal...
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Trgovina Udica_Zadar

Post by kr'en »

tinker wrote:
offtopic: danes šibam za čez vikend v Barbarigo, po moje moj zadnji letošnji ribolov..., seveda klasika na grund iz FKK plošč, za ješko bom probal nekaj novega - lovil bom na sendvič in to dobesedno, mešana vaba iz kruha in polžev latvic. V PiM sem prebral, da orade (šparidi) rade jemljejo tudi kruh...bom poročal...
O mater, jaz bi tudi :D
Image
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Trgovina Udica_Zadar

Post by tinker »

Upam, da bo že mir, da turistov-nudistev ni več in da mamice oradice pridno plujejo ob obali... :fish:
Jesen se bliža, glavni letni čas oradolova, Čika že ve zakaj gre na Pašman sedaj :idea:
Post Reply