trgovine

Post Reply
User avatar
robar4
Posts: 260
Joined: 17 Sep 2009, 19:54

trgovine

Post by robar4 »

Na Vrhniki v trgovskem centru Spar je odprla svojo poslovalnico trgovina Sulc. Ker sem blizu Vrhnike in mi je najbližje se bom odpeljal kar tja.Problem so edino cene-previsoke...npr. filoelastika 4eur...No uglavnem za informacijo če kdo ne ve in je iz okolice Vrhnike. ;)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: trgovine

Post by kr'en »

Tnx, vsaka info pride prav :) Jaz sicer nisem blizu tam doma sploh, ampak kaj veš kako bo nekoč v prihodnosti.

Da si malo sposodim temo. Ala primorci, dajte mi povedat še je v Palmanovi kaka štacuna z ribolovno opremo? Obeta se mi v soboto it tja, pa če je kakšna bi malo nos vtaknil vanjo. :)
Image
vitranc
Posts: 32
Joined: 22 Jan 2010, 11:14

Re: trgovine

Post by vitranc »

mislm da prav v palmanovi ni neke ribiške trgovine
lucky78
Posts: 182
Joined: 27 Sep 2008, 21:20
Location: Lucija

Re: trgovine

Post by lucky78 »

Ti pojma nimam za palmanovo ker je v Trstu in Muggi toliko trgovin da ti ni treba hodtit do palmanove (če rabiš samo ribiško opremo) drugo pa je če greš po nakupih pa še usput vržeš kak uč na ribičijo......malo po netu prebrskaj...mogoče pa bo kaj!! ;)
Image
User avatar
funt
Moderator
Posts: 413
Joined: 02 Sep 2010, 13:14

Re: trgovine

Post by funt »

V zadnji številki RnJ in na sosednjem forumu sem odkril, da je Maguro odprl trgovino v LJ.
Za vse ki jih zanima lov velikih rib in tehnike kot so jigging - v RnJ članki avtor pohvali sicer revno a zelo kvalitetno izbiro opreme.
Sam bom skočil pred Visom in povem še iz prve roke.

lP
Funt
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: trgovine

Post by RibAr »

Smo prebrali... ko bom kupoval komplet za jigging jo bom zagotovo obiskal, tudi za panulo se bo po opisu sodeč gotovo kaj našlo.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: trgovine

Post by kr'en »

Tudi za spining z obale se najde kaka malenkost. :)
Image
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: trgovine

Post by tinker »

Bil že 2x pri Marc-u.

Trgovina je zelo nišno usmerjena - oprema za VJ, spin tun/lucev/albacorjev in nekaj BG. Res je, da so zadeve vrhunske. Firme prestižne. Cene tud :rofl: , ampak, saj se vsako kvaliteto splača. Kar se tiče nas spinerjev "normalne" ribe se dobi nekaj pletenic, voblerjev in kaka Stella 5000, Saltiga 4500....itd. Marc pa nudi tudi vrhunske inštrukcije za ribolov, rad kaj pove in razloži. In kot pravi Japonec pravi, da je Rapala shit :lol:
Daniel R
Posts: 586
Joined: 28 Mar 2010, 00:24
Location: Dol pri Ljubljani

Re: trgovine

Post by Daniel R »

Glede na to, kakšno reklamo se je delalo, češ da sedaj bomo pa končno dobili eno trgovino, kjer bo mogoče kupiti vse za morski ribolov, na koncu je pa ratala še ena trgovina, kamor ne bom šel nikoli, ker nimajo čisto nič zame. Morski ribolov pač niso Stelle, VJ in Kabura&Inchiku. Kar pomeni da imamo še vedno na izbiro ali hrvaške trgovine ali pa neskončno iskanje in naprošanje v naših trgovinah.
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: trgovine

Post by tinker »

Daniel R wrote:Glede na to, kakšno reklamo se je delalo, češ da sedaj bomo pa končno dobili eno trgovino, kjer bo mogoče kupiti vse za morski ribolov, na koncu je pa ratala še ena trgovina, kamor ne bom šel nikoli, ker nimajo čisto nič zame. Morski ribolov pač niso Stelle, VJ in Kabura&Inchiku. Kar pomeni da imamo še vedno na izbiro ali hrvaške trgovine ali pa neskončno iskanje in naprošanje v naših trgovinah.
Danijel motiš se !

Morski ribolov so še kako Stelle, Saltige, Tiagre in 40 eu jig-i.....nekaj je klasičen morski ribolov (to kar si omenil), nekaj so specialni morski ribolovi ....kar pač počne in nudi Maguro.
Post Reply