Spin brancina z silikonci

Shore jigging in spinning z obale
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Hvala.Ta ulov sem že vidu na fb strani od motomarin fishin store.Čestitam možu za lep ulov!
L.P. Sebastian
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Spin brancina z silikonci

Post by _SilverArrow_ »

Nisem jaz tisti na motomarine, edin ce so objavili sliko brez mojega dovolenja.... Drgac pa hvala. Decembra pridi na meet od Ra’isa pa bos vidu kako uporabljat.
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Se oproščam,imaš prev,sem gledal po njihovem fbju in potem prišel do rais skupine pa sem mislu da je to to.Za 9 december pa sem se že prijavu!
L.P. Sebastian
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Spin brancina z silikonci

Post by _SilverArrow_ »

Vedi da je za plačat 25€ in da boš dobil 1 paket novih vab ki jih bodo tisti dan predstavili- c32feed pa za jest etc...
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Vem,sem se že pozanimal,pa še kosilo(verjetno ne bo nevem kaj,poca roba :omfg: ) bom pa preizkusu njihovo palico,zdaj uporabljam eno daiwo za LS.
L.P. Sebastian
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Spin brancina z silikonci

Post by _SilverArrow_ »

Jaz jo imam lahko greva kdaj skupaj pa ti jo posodim za sprovat. Meni je top.
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Rade volje bi šel,sam kaj ki ni cajta nikoli.Še za 9.decembra sem se moral z ženo spogajat.Jaz živim ob morju in grem vsak dan lovit ampak vsakokrat za urco al dve.Lažje je tistim ki so s kontinenta,grejo za cel dan in je mir,jaz pa vsak dan porabim svoj bonus.Čakam da otroci mal zrastejo pa bo bolše.
L.P. Sebastian
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Spin brancina z silikonci

Post by tinker »

peškador wrote: 20 Nov 2017, 15:08 .............Lažje je tistim ki so s kontinenta,grejo za cel dan in je mir,jaz pa vsak dan porabim svoj bonus.Čakam da otroci mal zrastejo pa bo bolše.
Pojdi lovit samo na pogoje !
Tudi 2 ure ribolova je top, če se gre lovit na vrh plime + luna. S tem narediš več, kot mi kontinentalci, ki lovimo 8 ur za nič, ko imamo tisti dan pač fraj.
Itak bi tako morali lovit vsi.
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Ja sej to poskušam.Sam pravim da si težko vzamem cel dan za ribolov,bonuse pri ženi porabim vsak dan po malo(če ne morem it,sem pa bolan!)Zadnje čase sam še spinam s silikonci(več al manj) bi rad mojga prvega brancina na tak način ujel, to sem si zadal, :damn: še eging mi ni več zanimiv,čeprav bi bil dosti bol uspešen v tem
L.P. Sebastian
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Spin brancina z silikonci

Post by peškador »

Evo sem v decatlonu kupil 110mm silikonce od caperlana za 0,89€ bom vidu če kaj deluje :bwahaha:
L.P. Sebastian
Post Reply