Shore jigging _ update izkušenega borca

Shore jigging in spinning z obale
User avatar
Sanpei
Posts: 91
Joined: 06 Aug 2015, 09:48

Re: Shore jigging _ update izkušenega borca

Post by Sanpei »

branevrankar wrote: 11 Sep 2017, 22:25 Dobro, do trideset ne grem, bom pa šel spomladi na tečaj apnee, pa bo tudi ta globina padla..

Trenutno sem na dvanajst in sw kakšen meter več. Ko si zrihtam kadilska pljuča, bo šlo pa se globje
Verjamem, da zaradi jiga nisi mislil sam delat teh globin, temveč v družbi izkušenega apneista...
Festina lente
branevrankar
Posts: 114
Joined: 18 Aug 2017, 12:22

Re: Shore jigging _ update izkušenega borca

Post by branevrankar »

Žal sem novinec kar se tiče resnejšega morskega riboliva s palico.
Sem že kot otrok lovil na grund in na plovec, pa nisem nikoli ujel kaj omembe vrednega. Zato sem se spravil na podvodni ribolov, ki mi sedaj predstavlja glavni hobi. Ker se je moj sestleni sin tudi navdušil nad ribolovom, pa mi med izvajanjem PL plaši ribe, sem se odločil, da poskusim ponovno z ribolovom s palico.
Sedaj prebiram forum, se ucim tehnik, da bova s sinom imela kakšne resnejše rezultate v tej smeri, dokler nebo dovolj star za PL.

Z samo apneo nimam problemov, razen pomanjkanja zraka za resnejše potope, ker sem strasten kadilec. Ampak sem se začel odvajat...
Goran3003
Posts: 48
Joined: 02 Jul 2015, 22:18

Re: Shore jigging _ update izkušenega borca

Post by Goran3003 »

roky
Posts: 69
Joined: 30 Oct 2008, 16:22

Re: Shore jigging _ update izkušenega borca

Post by roky »

Pozdravljeni !
Poglejte si ulova tarasa ....najboljšega lovca šulje ! Za dobre ribe ni treba globoko. Je nevarno če si sam !
lp Rok
https://youtu.be/FHdXNQGNKVo
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Shore jigging _ update izkušenega borca

Post by sova »

A to je za tebe shore jigging? :omfg: :NO: To spada bolj v to temo viewtopic.php?f=19&t=136

lp.
Image
Post Reply