Spin na strelko

Shore jigging in spinning z obale
Odgovori
Hud

Re: Spin na strelko

Odgovor Napisal/-a Hud » 13 Avg 2019, 12:46

Aha ima smisel, ampak podrsa pa se ko je riba gor, ker prej se ni nikol ;)
Se lokacija (lovil sem z obale):
Slika

Uporabniški avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Kraj: Umag - Portorož

Odgovor Napisal/-a albacore » 13 Avg 2019, 18:25

Hud napisal/-a:
13 Avg 2019, 09:36
Neki bo treba narest. Danes spet 2 zgubljeni pod nogami. Za zacetek eno orng podmetalko. Danes se je nasel se celo en italijan, ki mi je pomagal s podmetalko, ki pa se je med dvigom zlomila.... no imam pa vsaj dokaz, ker mi itak vec noben ne vrjame ;)
Slika
Pust podmetalko in jo povleci ven, če ostane ostane drugače vrži ponovno in ko je gor imej skozi napeto špago, da ne otresa z glavo. Snemi jo dol s klešči, ker se kobaca in lahko kaj hitro imaš trojčke zapete na sebi skupaj s strelko. :yeah: Dobro je imet tudi s seboj nove klešče za cvikanje trojčkov, če se ti to zgodi .... :bwahaha: iz osebnih izkušenj nikoli več na strelke brez '' unior '' orodja

Slika

Slika
Nazadnje spremenil albacore, dne 13 Avg 2019, 20:15, skupaj popravljeno 1 krat.
.......... LP
Slika

Uporabniški avatar
peškador
Kraj: Šangrila

Odgovor Napisal/-a peškador » 13 Avg 2019, 19:47

Meni so letos prišle prav klešče ,ki sem jih dobil za nagrado pri chalenđu, vprašte Skolsa79 :yeah:
Glede podmetalke pa tako,jaz sem lani sam eno strelko dvignu s podmetalko,rezultat: podmetalka je praktično neuporabna,ko se premetava v njej z voblerjem v ustih jo sam bog ne odplete brez rezanja :bwahaha:
L.P. Sebastian

Uporabniški avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Kraj: Umag - Portorož

Odgovor Napisal/-a albacore » 13 Avg 2019, 20:15

peškador napisal/-a:
13 Avg 2019, 19:47
Meni so letos prišle prav klešče ,ki sem jih dobil za nagrado pri chalenđu, vprašte Skolsa79 :yeah:
Glede podmetalke pa tako,jaz sem lani sam eno strelko dvignu s podmetalko,rezultat: podmetalka je praktično neuporabna,ko se premetava v njej z voblerjem v ustih jo sam bog ne odplete brez rezanja :bwahaha:
:yeah:
.......... LP
Slika

skols79

Odgovor Napisal/-a skols79 » 13 Avg 2019, 20:34

Peškador... kako prav so prišle tiste klešče😅 pa še strelka ni bla...haha

Uporabniški avatar
CBB
Kraj: Horjul
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a CBB » 14 Avg 2019, 09:06

Fantje... za spin je treba met silikonsko podmetalko, ne kraparsko. Danes niso več tako drage... Drugače pa ... jaz sem ujel že kar nekaj strelk (pa izgubil tudi), pa tudi ena ni bila zapeta v gobec, vse so fasale trojčka z zunanje strani. To je razlog, da hudič velikokrat uide.

Odgovori