Lov ugora

Tehnike in oprema
Post Reply
User avatar
robar4
Posts: 260
Joined: 17 Sep 2009, 19:54

Lov ugora

Post by robar4 »

Na kaj se lovi ugorja in ali je to dobra riba za jest??
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Lov ugora

Post by proton »

Ugorja se lovi ponoči, vaba je cela sardela, gavun, špar, knez, glava lignja, zajeten kos hobotnice... v glavnem živalskega izvora in dovolj velika. Ni to neka umetnost, če je tam, ti bo zagrabil. Imej zajlo za predvez, ker ti lahko najlon pregrizne. In nikakr ne puščaj palice same zataknjene za skale čez noč, ker ti jo lahko zlomi (če je špula zaprta), če pa je špula odprta, pa se bo zavlekel v kakšno luknjo in boš še cel naslednji dan porabil, da ga boš dobil ven :lol:
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Lov ugora

Post by tinker »

...in fenomenalna za jest...ugor v brodetu je delikatesa. Veliko belega mesa brez kosti.
ostalo je Proton povedal..
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Lov ugora

Post by proton »

hehe, ja, Tinker, tole sem pa pozabil povedat :D Preveč sem se zatopil v način lova :) Glede mesa ima Tinker prav. Nekateri ga narežejo tudi na kotlete in spečejo na žaru, moraš pa ga prej dat iz kože. Vsekakor bi se dalo dobit kje kuharski recept ;)
petko

Re: Lov ugora

Post by petko »

Pozdravljeni
Glede na to da imam namen loviti lgnje na SLO obali preko cele noči me zanima ali je smiselno polek tega eno palico pripraviti za grunt namensko za ugorja . Ali je pravi čas sedaj v tem zimskem času? Za odgovore že vnaprej hvala.
LP Robert
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Lov ugora

Post by tinker »

petko wrote:Pozdravljeni
Glede na to da imam namen loviti lgnje na SLO obali preko cele noči me zanima ali je smiselno polek tega eno palico pripraviti za grunt namensko za ugorja . Ali je pravi čas sedaj v tem zimskem času? Za odgovore že vnaprej hvala.
LP Robert
Je smiselno. Ugorje se lovi ponoči na grund.

Za zimski čas pa ne vem...žal, se bojim, da je pri ugorju ista zgodba kot pri ostalih ribah, da se pozimi povlečejo v globino.
lojz
Posts: 107
Joined: 18 May 2008, 10:19

Re: Lov ugora

Post by lojz »

Pa je sigurno da ga moraš dati iz kože? Nekje sem zasledil,da ne, oziroma je menda odvisno od velikosti,teže....Sem že jedel narezanega na kotlete in ocvrtega , bil je dober !
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: Lov ugora

Post by RibAr »

robar4 wrote:Na kaj se lovi ugorja in ali je to dobra riba za jest??
glede lova so praktično vse že povedali... predvez: zajla ali špaga; močna rola in močna palica, osnovni laks min. 0,35 mm; ugor je ena izmed najmočnejših rib.

Manjše od 70 cm spuščaj, preveč kosti... za pravi brudet pravijo, da mora biti notri ugor oz. vsaj njegova glava, vsekakor pa vedno v kombinaciji z drugimi vrstami rib. Je se običajno samo tisti del trupa za glavo, repni del ima preveč kosti, domačini ga običajno dajo domačim živalim, je pa seveda ravno tako užiten.. Zares velike primerke (1,5 m) se lahko reže na kotlete, ampak pozor, meso je bolj "trdo", suho in pusto, še posebno, če ga pečete na žaru (preizkušeno). Obstajajo načini priprave kotletov v pečici z nekakšno omako, to bi znalo biti boljše. Ali pa ocvrt, kot je to napisal Lojz.
lojz
Posts: 107
Joined: 18 May 2008, 10:19

Re: Lov ugora

Post by lojz »

Koliko od oka bi pa že vagal 1,5m dolg?Verjetno že kar veliko,ta pa bi brcal !
User avatar
tinker
Posts: 4056
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Lov ugora

Post by tinker »

Jaz sem ga jedel le v brodetu, neolupljenega...za prste polizat.

1.5m....pravi hudič :D
Post Reply