Egiji (Pušče)

Oprema, vabe, tehnika lova
User avatar
coil
Posts: 105
Joined: 02 Aug 2015, 11:42
Location: Domžale

Re: Egiji (Pušče)

Post by coil »

Jih kdo drži pri nas ?
User avatar
5er
Posts: 166
Joined: 15 Apr 2008, 21:14

Re: Egiji (Pušče)

Post by 5er »

coil wrote: 28 Nov 2017, 17:54 Jih kdo drži pri nas ?
Jaz sem jo nabavil v Motomarine - Trst
Fishing charter v Kopru. Rezerviraj svoj datum ribolova na: seafishingslovenia.com
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Egiji (Pušče)

Post by CBB »

coil wrote: 28 Nov 2017, 17:54 Jih kdo drži pri nas ?
Monster jih ima.
User avatar
5er
Posts: 166
Joined: 15 Apr 2008, 21:14

Re: Egiji (Pušče)

Post by 5er »

CBB wrote: 28 Nov 2017, 18:45
coil wrote: 28 Nov 2017, 17:54 Jih kdo drži pri nas ?
Monster jih ima.
Preverjeno nima, govoril sem s Tadejem :unsure:
Fishing charter v Kopru. Rezerviraj svoj datum ribolova na: seafishingslovenia.com
malimessi
Posts: 22
Joined: 06 Feb 2017, 11:57

Re: Egiji (Pušče)

Post by malimessi »

Pozdravljeni,
zanima me kako se pri nas odnese Yamashitin pyon pyon, verjetno ste ga nekateri že preiskusiliin glede na ceno bi morali lignji sami iz morja skakat :mrgreen: :mrgreen:
Lp Vid
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Egiji (Pušče)

Post by peškador »

Kar hitro tone,moraš pazit da ne zakačiš dna,ker pol boš ti skakal v vodo za njim(malo preveč drag za ležanje na dnu morja).
L.P. Sebastian
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Egiji (Pušče)

Post by Đony »

peškador wrote: 22 Dec 2017, 17:07 Kar hitro tone,moraš pazit da ne zakačiš dna,ker pol boš ti skakal v vodo za njim(malo preveč drag za ležanje na dnu morja).
Sklepam , da ga imaš oz. da si ga imel ...
Pa rezultati, a res čakajo kalamari v vrsti , da skočijo na njega ? =)
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Egiji (Pušče)

Post by spidx »

blisk wrote: 26 Jan 2016, 10:47 Čez dan nima smisla svetit, ponoči ko je motno morje in brez lune pa pomaga.
Tisti pa ki uporabljete live egi ponoči in jo ne osvetlite niste naredili nič, z uv svetlobo komaj aktivirate live prevleko. Tudi pri vabah ki niso glow. Čez dan pa to naredi sonce
Je to res?
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Egiji (Pušče)

Post by blisk »

ja
prevleka live egijev se aktivira komaj pod uv svetlobo. Cez dan je to sonce.
matko85
Posts: 142
Joined: 22 Dec 2015, 09:59

Re: Egiji (Pušče)

Post by matko85 »

Vas lahko mal spiknem? A res verjamete tem live egi oblekcam pa nevem kaj.. ok. Sicer nisem egi mojster, sem pa ze precej lignjev ujel. Ko vidim ceno yamashite mi mal slabo rata. Pa ok.. sem jih ze kupil nekaj iz firbca. Ujamejo seveda.. ampak ujamejo tudi druge. Jaz imam najraje DTD pusce, predvsem te nove so vzdrzljive in tudi lovijo super razne real fish in vounded fish barve. Plavajo super, skacejo super.. Tudi to z osvetljevanjem raznih glow variant ponoci. Potem pa nataknem eno, ki jo se pod lucjo komaj vidim, nobene glow "funkcije", temna ko noc, vrzem v tako temo da samo ugibam kje pljuskne.. pa se gladko obesi gor kalamar. Pa ne enkrat. Nic nimam proti yamashiti in ostalim dragim zadevam ampak live oblekca se mi pac zdi bull shit. Kalamar ma tako velik uc zato, da vidi ponoci precej dobro. Imam podobno misljenje se o kaksnem oh in sploh produktu.. amoak ne v tej temi.

Pa brez zamere, dolgcajt mi je, lovit ne morem pa razmisljam.

Lp
Lep pozdrav Mato
Post Reply