Zbirka uporabnih info.

Oprema, vabe, tehnika lova
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: lignjelov

Post by sova »

Prva napaka niti ni tako katastrofalna :bwahaha: , druga pa kar velika :omfg: . Mi ponavadi vztrajamo celo več. Sem tudi ob 11.00 že ulovil kilaša. :yeah:

lp.
Image
STRADIC007
Posts: 12
Joined: 18 Nov 2015, 21:13

Re: lignjelov

Post by STRADIC007 »

Ob polni luni bodi raje pri ženi doma. Najbolje se lovi 3 dni pred polno in 3 dni po polni luni, seveda če kalmari so.
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: lignjelov

Post by zmešan »

A bejž.Misliš,da ob polni luni ne delajo.Ne vse verjet kar preberete.Pri lignjelovu ni napisanih pravil.
Don't drink water,because fish fuck in it.
STRADIC007
Posts: 12
Joined: 18 Nov 2015, 21:13

Re: lignjelov

Post by STRADIC007 »

Zame je to sveto pravilo in me v to ne bo nihče prepričal. Tako za sladkovodno kot za morski ribolov gledamo luno. To je preizkušenj.
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: lignjelov

Post by zmešan »

:ojej:
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
Sanpei
Posts: 91
Joined: 06 Aug 2015, 09:48

Re: lignjelov

Post by Sanpei »

sova wrote:Prva napaka niti ni tako katastrofalna :bwahaha: , druga pa kar velika :omfg: . Mi ponavadi vztrajamo celo več. Sem tudi ob 11.00 že ulovil kilaša. :yeah:

lp.
Prvo napako bom odpravil že ob naslednjem lignjelovu :), tisti nasvet z ženo je še najbolj pameten :aaa: . Žal sem moral v službo, zato nisem vztrajal. Sezona je na začetku, slivovka je na zalogi... samo ne me prit hecat kot tega na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=wKn2WpvywMg
Festina lente
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: lignjelov

Post by kr'en »

@stradic007 Lol, pojdi na kalamare/sipe na polno/prazno luno, znaš bit presenečen. Ciljaš najvišjo plimo/najnižjo oseko in +- 2 uri, če se poklopi še z sončnim zahodom je pa purrfect.
Image
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: lignjelov

Post by sova »

Če bo sljiva :yeah: in , da zvemo kdaj greš, pridemo sigurno :bwahaha: pa ni važno al bo polna al prazna luna. Bomo pa mi polni. :lol: :lol: :lol: Žene pa pustmo pri miru za enkrat.

lp.
Image
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: lignjelov

Post by CBB »

STRADIC007 wrote:Zame je to sveto pravilo in me v to ne bo nihče prepričal. Tako za sladkovodno kot za morski ribolov gledamo luno. To je preizkušenj.
To je bedarija. Bibavica sicer vpliva na aktivnosti v morju, ampak ne vedno.
potepuh
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2015, 11:49

Re: lignjelov

Post by potepuh »

Ne upliva samo na aktivnost v morju, še bolj upliva na nekatere....
Locked