[Diskusija] Tekmovanje v lignjelovu

Oprema, vabe, tehnika lova
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

[Diskusija] Tekmovanje v lignjelovu

Post by Gladiac »

Zdej se mal sprehajam po forumu Ludo more in mi je zlo všeč njihova varianta tekmvanja v lignjelovu :D

Načeloma ne govorim o nagradah in podobnih zadevah, ampak predvsem mi je všeč list, katerega so si sprintali, da slikajo lignja zraven :D

Nekaj podobnega si bom naredil, verjetno ta moment z logotom Monster bite, seveda, če mi bo Tadej dovolil :D

Sem pa imel v mislih, da bi se mogoče s tem listom lahko sprehodil še do kakšne trgovine in bi mogoče res dobil kakšne simbolične nagrade.
Pušče, laksi, vrvica, sponke...
Bolj drobni in uporabni material.

Načeloma nebi bilo kakšnega hudega srečanja ob koncu, mogoče kakšna skupna lokacija za zmagovalce in kdor bi pač utegnil priti :D

Načeloma samo ideja a če bo veliko interesa, se mogoče še kaj obrne :D

LP
LP
Uroš
User avatar
5er
Posts: 166
Joined: 15 Apr 2008, 21:14

Re: lignjelov

Post by 5er »

Ideja je res simpatična
Fishing charter v Kopru. Rezerviraj svoj datum ribolova na: seafishingslovenia.com
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: lignjelov

Post by zmešan »

Koliko ti pa plača
Don't drink water,because fish fuck in it.
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: lignjelov

Post by Gladiac »

Ni vse v placilu :)
LP
Uroš
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: lignjelov

Post by zmešan »

Je
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
FIBRA
Posts: 262
Joined: 03 Jan 2013, 17:33

Re: lignjelov

Post by FIBRA »

Jaz sem za!!!!
Pač bi se dobili forumaši, ki nas lignjelov bol zanima in bi kej pokramljali,malo izpilili tehnike itd.,
Kaj praviš ti Đoni? Ti si največ u akciji.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: lignjelov

Post by Đony »

Kdaj gremo, ta teden sem fraj =) vsako srečanje je dobro došlo.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: lignjelov

Post by CBB »

Ta Ludomore koncept je meni tudi cool. Dogovorit bi se bilo treba s sponzorji in recimo vsaka post sliko ulova prinaša simbolično nagrado, recimo puščo, sponke, jig, vobler... odvisno od kategorije. Grem stavit da bi sponzorji zagrabili reklamo za njih... še sploh, če bi nam to nekako uspelo povezat s fejsbukom. Tam je zadeva kar naenkrat viralna...
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: lignjelov

Post by jerebinho »

Jaz sem takoj za to, da naredimo eno tekmovanje tudi za kalamare. Niti ni potrebno, da imamo sponzorje. Lahko imamo tudi logo foruma, če se pa še kakšen sponzor najde pa damo še to gor. Sicer pa bi lahko naredili tudi kopijo SJ Challenge, samo da je sezona krajša (npr. 1.10. - 31.3.).

LP
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: lignjelov

Post by kr'en »

CBB wrote: 07 Jan 2018, 12:21 Ta Ludomore koncept je meni tudi cool. Dogovorit bi se bilo treba s sponzorji in recimo vsaka post sliko ulova prinaša simbolično nagrado, recimo puščo, sponke, jig, vobler... odvisno od kategorije. Grem stavit da bi sponzorji zagrabili reklamo za njih... še sploh, če bi nam to nekako uspelo povezat s fejsbukom. Tam je zadeva kar naenkrat viralna...
Prosim daj tole bolj razumljivo obrazloži. Hočeš rečt da vsak, ki ustvari post s sliko ulova (in tistim papirjem na katerem so sponzorji) dobi simbolično nagrado?
Image
Post Reply