Yamashita eging tournament 2017

Oprema, vabe, tehnika lova
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by tinker »

Top šit ! Bravo Sašo, bravo naši vsi !

BlueSprings Dani Brunner se je pa stegnil...nagradi sklad za prste polizat (vsaj po mojem skromnem nelignjelovskem mnenju).

No, kaj takega bi jaz rad, da se izvede za kako spin&jig tekmo....samo ni sponzorjev/organizatorjev.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by sova »

Mislim, da je bil nagradni sklad na Okuma Olympus tekmovanju bolj bogat pa tudi nagrade, ki so jih žrebali med vsemi tekmovalci so bile bogatejše. Tudi pri vpisu si dobil več, dve pušči, kapo in neke klešče.

lp.
Image
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by peškador »

Bravo.hmm ja tiste grozne klešče ki ne veš komu bi služle....
L.P. Sebastian
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by CBB »

sova wrote: 20 Nov 2017, 14:11 Mislim, da je bil nagradni sklad na Okuma Olympus tekmovanju bolj bogat pa tudi nagrade, ki so jih žrebali med vsemi tekmovalci so bile bogatejše. Tudi pri vpisu si dobil več, dve pušči, kapo in neke klešče.

lp.
Jah ne vem no... Tailwalkova palica stane reci piši 200€. Pa v škatli je zmagovalec tudi imel 200€... Vedet moraš, da so Yamashitine pušče ene izmed najboljših. Z razlogom. Olympus pa ...
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by Gwba »

Bravo cestitke! Cemu si se pa odpovedal in za kaksno dobrodelnost? Mal me firbec martva :rofl:
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by CBB »

Gwba wrote: 21 Nov 2017, 23:08 Bravo cestitke! Cemu si se pa odpovedal in za kaksno dobrodelnost? Mal me firbec martva :rofl:
Čakal sem, da eden zine:) Moj "komad" je bil na ogled na tleh, ker nisem imel vreče, da bi ga vrgel not. In zelo je pritegnil eno staro, nažgano ali pa zadeto babo, ki je non stop težila okrog mene in mojih prijateljev. Fehtala čike, pametovala in težila, če bi jo nekam peljali:) V Ljubljano, Zagreb, Beograd... kamorkoli:) Skratka, če bi kater od prijateljev imel željo imet jo na kolenih do Ljubljane .... nihče ni hotel:)
User avatar
Gwba
Posts: 175
Joined: 26 Jun 2015, 12:18

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by Gwba »

CBB wrote: 21 Nov 2017, 23:23
Gwba wrote: 21 Nov 2017, 23:08 Bravo cestitke! Cemu si se pa odpovedal in za kaksno dobrodelnost? Mal me firbec martva :rofl:
Čakal sem, da eden zine:) Moj "komad" je bil na ogled na tleh, ker nisem imel vreče, da bi ga vrgel not. In zelo je pritegnil eno staro, nažgano ali pa zadeto babo, ki je non stop težila okrog mene in mojih prijateljev. Fehtala čike, pametovala in težila, če bi jo nekam peljali:) V Ljubljano, Zagreb, Beograd... kamorkoli:) Skratka, če bi kater od prijateljev imel željo imet jo na kolenih do Ljubljane .... nihče ni hotel:)
Buahahaaaahaaa :bwahaha:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by Đony »

Sem opazil tisto šjoro, prvo sem mislil, da je od organizatorja, ker je gledala vsako vrečo kaj so ulovili, potem pa se mi je zdelo , da išče kaj drugega ....
User avatar
5er
Posts: 166
Joined: 15 Apr 2008, 21:14

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by 5er »

Bravo CBB za lep raport in kalamasterja ;)

Baba je šla v dobrodelne namene :D
Fishing charter v Kopru. Rezerviraj svoj datum ribolova na: seafishingslovenia.com
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Yamashita eging tournament 2017

Post by zmešan »

:grrr: burja v nedeljo
Don't drink water,because fish fuck in it.
Post Reply