Daiwa Team Daiwa 2500 A (TD2500 A)

Podforum o posameznih rolah s katerimi imamo osebne ribolovne izkušnje.
Post Reply
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Daiwa Team Daiwa 2500 A (TD2500 A)

Post by tinker »

Ime izdelka: Daiwa Team Daiwa 2500 A (TD2500 A) - ne delajo jih več, se jih pa še da kupit
Namen uporabe: branko seaspin 80%, 20 % LSJ uporabljeni jigi od 20 do 30g
Št. dni uporabe: ca 10 dni, kupljena marec 2012, cena 130 eu
Mnenje o izdelku in izkušnje z uporabo:
Rolo sem kupil za morsko vijačenje, primarno na brancina. Nanjo je navita pletenica Sunline Super PE 1.5. Mirno in zanesljivo delovanje, navijanje pletenice brezhibno, v vsem tem času nisem imel nobenega wind knota. Z njo sem tudi začel jiggat v Bakarcu, skupno 3 jigging dnevi. Zadeva funkcionirala brezhibno. Je pa dajala vtis, da to delo ni glih optimalno zanjo. Zato sem s jiggingom prenehal, še preden je dobila luft in začela mlinčkat. Nazadnje v Zadru sem opazil, da je začela rahlo konično navijat pletenico, podstavit bi moral tanko podložko pod špulo na osovino, pa ima toliko komplicirano podvozje, da ne vem kam :oops: , rahlo konično navijanje ne moti izmeta in kvalitete navijanja. Za zaključek povem, da sem z rolo zelo zadovoljen in je solidna seaspin rola za potrebe obalnega vijačenja na lovino tipa brancin, ušata, šarun...

Image

Nanjo sem ujel en kup šarunov, nekaj ušat in 0.5 kg arbuna. Pri arbunu sem imel kar delo, ampak je bila rola popolnoma suverena, bp.
Last edited by tinker on 17 Apr 2013, 11:00, edited 1 time in total.
miran
Posts: 392
Joined: 29 Jun 2011, 10:27
Location: Maribor

Re: Recenzije rol uporabnikov

Post by miran »

tinker wrote:... rahlo konično navijanje ne moti izmeta in kvalitete navijanja.
Lahko celo koristi.

PS. Morda bi bilo bolj uporabno, če je vsaka recenzija svoj thread.
Post Reply