Penn Slammer 360

Podforum o posameznih rolah s katerimi imamo osebne ribolovne izkušnje.
Daniel R
Posts: 586
Joined: 28 Mar 2010, 00:24
Location: Dol pri Ljubljani

Re: Penn Slammer 360

Post by Daniel R »

kr'en wrote:Najbližji približek temu imaš na Kamenjaku. :D
Po moje bi se dalo najti tudi kako takšno obalo od Lovrana naprej proti Puli.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Penn Slammer 360

Post by kr'en »

Ja, ravno Kamenjak je vmes :P

Resno; seveda se tudi najde, strme obale je vmes kolikor hočeš.

Hec je, da zmeraj kadar pomislim na Istro imam najprej pred očmi zahodno obalo in Kamenjak, na vzhodno pa kar nekako ne pomislim.
Image
Daniel R
Posts: 586
Joined: 28 Mar 2010, 00:24
Location: Dol pri Ljubljani

Re: Penn Slammer 360

Post by Daniel R »

Ja sam Kamenjak je daleč, pa ko sem bral malo o njemu sem izvedel, da nise pozicije enako dobre, tako da moraš kar vedeti kam it, da ne mečeš v prazno. Jaz svetujem, da se na vsak ribolov s sabo vzame ataščuka.
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Penn Slammer 360

Post by tinker »

Seveda, na vzhodni Istrski obali imaš takega terena precej....treba pa je nujno poznat mikrolokacije. Če se ne lovi na dobrih spotih - boli samo glava in ne tudi roke od drila :rofl:

Rock je moja velika ljubezen, ekstremni ribolov....2 sezoni se matram na Visu in kljub temu, da nekaj vem o grundu, sem precej zvisel. Prvo leto sem bil smešen z mojo orada opremo...dolge palice so popolnoma nepraktične za v skale, lahko pa bi lovil z njimi kot polagalkami :bwahaha: , lansko leto sem oradarico zlomil v drugem ribolovu - potem pa sem improviziral, ker na Visu ni ribiške trgovine, lovil sem s hčerkino 2.4m cheap teleskop palico in Alivio 3000 rolo. To je to. Priročnost, okretnost in preprostost. Pri metanju oradaric, bi lahko tudi v morje padel parkrat :rofl: ...Alivio 3000 je po 14 ribolovih zaribal dobesedno...in je šel po dopustu v kanto (bil je vsak dan obilno popršen z morjem) .

zakaj se tam matram - zato, ker je ribe kot v priči, v 1 uri je več trzanja in potegov (riba od kamena, šargi, fratri, kanjci, škarpine, kantarji....in ušate od 35 dkg, ki se lovijo na grund !?), kot na Krku v 1 tednu...in narava je fantastična !!!

Oprema more bit pa traktorska.
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: Penn Slammer 360

Post by RibAr »

Kaj bi šele z barko lahko ujel... vabo lahko dostaviš praktično kamorkoli. Jaz hodim na take terene v molatskem arhipelagu, ampak letos je bilo ribe občutno manj, domačini pravijo, da zato ker tune "harajo".
Post Reply