Daiwa Certate 2500R 2010

Podforum o posameznih rolah s katerimi imamo osebne ribolovne izkušnje.
Post Reply
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Daiwa Certate 2500R 2010

Post by _SilverArrow_ »

Daiwa certate 2500R: the mule of gear box of 3000,rotor and spool of 2500, making it the most powerful 2500 reel in market.

Model Number : New Certate 2500R
Bearings : 9/1
Gear Ratio 4.8 :1
Retrieve Speed : 71 cm
Weight :260 (g)
Line Capacity : 8lb-200m 12lb-150mPE1.5-200m PE2-150m
Max Drag : 7(kg)

Rolo sem kupil rabljeno in počasi je minilo 20-30 ribolovov. Uporabljam jo za spinn in lahko podam kakšno mnenje. Ulovil sem kakšnega brankota,kalamarčka, sipice in mislim da je padla tudi strelka na to. Proti koncu je mal začel ležaj "ružit" ter sem jo poslal na servis. Pravkar je prišla nazaj in res zamenjali so mi dva ležaja ter polno ostalih delov, saj naj bi bili načeti od uporabe in niso hoteli da bi bil nezadovoljen in jim role pošiljal nazaj za menjavo le teh in naj bi šli pod garancijo hihi :bwahaha: . ( Seveda glede na ceno ki sem plačal 50eurov ki vzamejo za servis ter menjavo magseala sem bil zelo zadovoljen. :aaa: Priložim sliko kaj so mi menjali. Morem tudi dodat da prašajo majstri v Italiji kot je Daniele za servis 50 eurov in poštnino si moraš kriti sam, da ne omenim da ležajev z magsealom zamenja z keramičnimi ali inox.. Imelo me je tudi da bi sam si nabavil olja,masti in magseal ker ni več taka skrivnost, si ga lahko naroči že vsak ampak pride krepko črez 120 eurov in če se ne obadam vsakdanje je mal brezveze....Kje so še ostali deli kot so ležaji,rotorji pa navsploh čas,etc.) No z rolo sem super zadovoljen sedaj je kot nova in nimam kaj pripomnit. :yeah: :yeah:

P.s: Sem popravil kar sem napisal glede Danieleta saj sem pregledal še 1x sporočilo kar je napisal in sem popravil. Magseal menja ampak ležaje z magsealom pa ne daje navadne.

Slike:

Kosi menjani od Daiwe
Image

Image

Image
Last edited by _SilverArrow_ on 20 Apr 2017, 15:55, edited 1 time in total.
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Daiwa Certate 2500R 2010

Post by brezo »

Kam si pa šel, da ti je poslal na servis? Jaz ko sem imel svojo na servisu, nisem dobil nazaj kosov, ki so bli zamenjani na Legalisu... :unsure:
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Daiwa Certate 2500R 2010

Post by _SilverArrow_ »

Hobby pesca v monfalconu mi je poslal na daiwo v Milan.
Post Reply