vaša pomoč ali mnenja

Veliki morski črv, Bibi, srdela, ligenj,...
Post Reply
jernej
Posts: 169
Joined: 27 Jun 2013, 17:34

vaša pomoč ali mnenja

Post by jernej »

Pozdravljeni. Nekaj me zanima. Namreč govori o še tako siti ribi, da se ne more upreti,da ne bi zagrizla v vašo vabo.
Nekje sem zasledil o tem Activator lova FISH XXL.
A je že kdo od vas probal na to loviti?
Ali ta stvar res deluje?
Hvala vam za vsak odgovor.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3428
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: vaša pomoč ali mnenja

Post by kr'en »

Lahko bi dodal vsaj link do produkta da bomo vedeli o čem sploh govoriš fishxxl.com (link namenoma nisel dal polni z moje strani že nebojo dobivali klikov)

Glede na to kako je stran zdizajnirana, napisana in na sploh daje zel oslab vtis, sem skoraj 100% da je stvar en navaden nateg. Kupi si sardelo pa namaži vabo z njo bo boljše in ceneje. 49€ za 50 mL sprej, saj so nori. Pa podjetje je pa locirano na cirpu (davčna oaza). Vso srečo, boš plačal produkta pa nikoli dobil, ali pa bo notri flaška z neko čudno tekočino ali pa kar vodo.

Sicer pa kar se tiče teh "aktivatorjev" oziroma stimulatorjev na splošno. Podobno kot pri ljudeh tudi pri ribah določene spojine sprožajo apetit. Ponavadi so to določene aminokisline, katere so to pa vsaj za morske ribe ne vem. Med robo za krapolov pa se najde kar precej takih produktov, ki naj bi spodbujali apetit Ampak če je riba popolnoma sita dvomim da ti karkoli pomaga.
Image
User avatar
CBB
Posts: 1464
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: vaša pomoč ali mnenja

Post by CBB »

kr'en wrote: 08 Jan 2018, 20:40 Lahko bi dodal vsaj link do produkta da bomo vedeli o čem sploh govoriš fishxxl.com (link namenoma nisel dal polni z moje strani že nebojo dobivali klikov)

Glede na to kako je stran zdizajnirana, napisana in na sploh daje zel oslab vtis, sem skoraj 100% da je stvar en navaden nateg. Kupi si sardelo pa namaži vabo z njo bo boljše in ceneje. 49€ za 50 mL sprej, saj so nori. Pa podjetje je pa locirano na cirpu (davčna oaza). Vso srečo, boš plačal produkta pa nikoli dobil, ali pa bo notri flaška z neko čudno tekočino ali pa kar vodo.

Sicer pa kar se tiče teh "aktivatorjev" oziroma stimulatorjev na splošno. Podobno kot pri ljudeh tudi pri ribah določene spojine sprožajo apetit. Ponavadi so to določene aminokisline, katere so to pa vsaj za morske ribe ne vem. Med robo za krapolov pa se najde kar precej takih produktov, ki naj bi spodbujali apetit Ampak če je riba popolnoma sita dvomim da ti karkoli pomaga.
Bo kr držalo. :bwahaha: To je crap, ki ga nobena riba ne bo povohala:)
User avatar
kula shaker
Posts: 147
Joined: 26 Sep 2017, 14:59
Location: Ljubljana

Re: vaša pomoč ali mnenja

Post by kula shaker »

Kolega stalno uporablja neke stimulanse v spreju, pa ne lovi nič boljše od ostalih na čolnu.
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: vaša pomoč ali mnenja

Post by Andrej Lazić »

Jaz imam neko podobno reč. Vsipal sem jo v vse živo in tudi mazal po umetnih vabah. Ne deluje nič bolje kot, če tega ne delaš. Moje osebno mnenje je, da je to stran vržen denar.
Post Reply