Obvestila

Pravila, obvestila
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Obvestila

Post by kr'en »

Na forumu smo opazili, da navadni uporabniki za sabo nemorejo poravljati postov. To bomo poizkušali odpraviti v najkrajšem možnem času in prosimo za potrpežljivost.

Prav tako so izginile ikone za postreply in new topic. Nove teme je še vedno mogoče ustvarjati, prav tako je možno odgovarjati na poste, samo namesto, da bi bila ikona kamor se klikne piše z navadnim besedilom, ki ga klinete.

Hvala
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Tako, končno sem ugotovil zakaj so izginile ikone za nova tema, ogovori in gumbek edit.

Gre namreč za to, da ima forum nameščen slovenski prevod, ki pa ni narejen tako kot bi moral biti. In izgleda, da je tisti, ki je prevajal v slovenščino pozabil/ni vključil ikone za novo temo, odgovori in edit gumbek v prevod.

Zdaj ko vemo za kakšno napako gre bomo to lahko odpravili.

Dokler napake ne odpravimo, si lahko uporabniki sami začano odpravite napako. In sicer to storite tako, da greste v nastavitve vašega profila in potem pod forumske nastavitve in tam pod jezik nastavite british english. Forum bo potem sicer v angleščini, ampak gumbki bodo pa delali. ;)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Na forumu sem za privzet jezik nastavil angleščino, prosim, da si vsak uporabnik sam, po želji, v svojem profilu nastavi jezik slovenščino.

To storite tako da greste v urejanje profila, kliknete nastavitve foruma in potem nastavite jezik ali slovenščina ali Britih english.

Gre namreč za to da poizkušam ugotoviti zakaj ne prikazuje določenih gumbov, če je kot privzeti jezik foruma nastavljena slovenščina.

Hvala
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Zamenjal sem temo foruma.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Tele dni enkrat bom posodabljal forum iz verzije 3.0.6 na 3.0.7-PL1, počel bom to ob času, ko je gor najmanj ljudi. V tem času bo forum offline.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Forum posodobljen.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Če je kdo doživel v zadnjih minutah nedelovanje foruma naj povem, da sem ga posodabljal.

Posodobljeno iz 3.0.7 na 3.0.8
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Kot ste verjetno opazili se je forum malo "razširil". Dobil je pod forum Sistemi in forum Ribe.

Razlog temu je predvsem to, da bodo vse informacije zbrane na enem mestu in ne bo treba hoditi na prvo stran gledat opise rib.

Precej verjetno, če se bo tole z dodatnimi forumi obneslo, bom prvo stran tudi ukinil in vse prenesel na forum. Nekako mi namreč ne znese kvalitetno vzdrževati oboje, večinoma spletna stran potegne ta kratko.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Forum posodobljen na zadnjo verzijo 3.0.9
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Zaradi hudega navala registracij spam botov sem možnost registracije onemogočil.

Kljub temu se je še vedno možno včlaniti na forum. Kako se včlaniti si pogledate v navodilih, ki so objavljena na forumu.
Image
Post Reply