Obvestila

Pravila, obvestila
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

V zadnjem dnevu so vsi uporabniki foruma dobili zasebno sporočilo.

Po nesreči ga je poslal novi član foruma, ki še ni bil vešč z funkcijami foruma.

Sporočlo lahko ignorirate.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Forum posodobljen na verzijo 3.0.10
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Preselitev foruma k novemu strežniškemu ponudniku opravlejna.

Ob enem se je forum prestavil iz morski-ribolov.net/forum na samo morski-ribolov.net Spletna stran pa je bila ukinjena. Trenutno je narejena avtomatska preusmeritev iz starega na novi link. Stari link si na računalnikih popravite v novega, ker bo preusmeritev v mesecu ali dveh umaknjena.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Najbrž ste opazili, da smo doživeli hekerski napad.

Heker je preko na strežniku preko ftp zamenjal index.php fajl in s tem onemogočil dostop do strani.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Če je kdo opazil, dogodila se je ena sprememba na forumu.

Za neprijavljene, torej za goste, sem zaklenil sekcijo foruma Ribolovna področja. Bom videl, če se bo obneslo bo ostalo tako, če ne se lahko pa še zmeraj odklene.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Čez vikend se bo na forumu dogodilo nekaj sprememb (in morda se bo uvedelo tudi eno novo pravilo na forumu.)

Aja, brisali se bodo že dolgo (več kot eno leto) nekativni uporabniki ali uporabniki, ki so se prijavili na forum samo enkrat.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Nekateri ste najbrž že opazili, da je prišlo do malih sprememb na forumu.

Naredil bom razporeditev, ki bo upam malo boljša in bo več dileme kje odpirati nove teme, ali pod opremo ali pod tehnike. To dvoje se je združilo in razdrobilo na posamezne najpogostejše tehnike, kar nisem vedel kam bi dal sem dal v Ostalo in bom naknadno videl kako in kaj naj z njimi.

Tekom dneva in najbrž še tudi v prihodnjih dneh bom nekatere teme še premetaval sem in tja ter jih razdeljeval (npr. temi lignjelov in SJ).
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Danes in jutri se bo najbrž izgled foruma malo menjal in sicer ste bosta izmenjavali nova in stara tema.

Sem namreč v procesu menjave teme foruma, ker je stara že preveč outdated in ne podpira nekaterih funkcij ki bi jih rad imel na forumu.

Popolnoma bomo presedlali na novo temo, ko ugotovim kako se izklopi nadležno animacijo logotipa v headerju (Vsakič ko se stran (ponovno)naloži se logo zarotira za 360°)


Da se ne boste ustrašili, če eno minuto izgleda forum tako, naslednjo pa drugače. :)
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

Podforum Vabe sem prestavil na bolj vidno mesto pod rubriko ostalo.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Obvestila

Post by kr'en »

De aktiviral sem vse uporabniške račune za katere sem v administracijski plošči videl, da se niso še nikoli prijavili v forum. V roku nekaj dni jih bom brisal.

Tako da, če imate račun, ki ga niste nikoli uporabili, forum pa vseeno berete imate še nekaj dni da se mi javite (če želite seveda) na mail admin(afna)morski-ribolov(pika)net, mi poveste vaše uporabniško ime in vam ga bom ponovno aktiviral, da se boste lahko prijavili.
Image
Post Reply