Težave z loginom

Pravila, obvestila
Post Reply
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Težave z loginom

Post by kr'en »

Opažam, da imate težave pri prijavi.
Vsi ki bi izkusili kakršne koli težave z logiranjem mi prosim to takoj javite na:

admin(afna)morski-ribolov(pika)net

(pika) nadomestite z . in (afna) z @
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Težave z loginom

Post by kr'en »

Dajte tisti, ki imate težave najprej pobrisat cookije (piškotke) v brskalniku, ročno.
To naredite tako da greste v preferences (nastavitve) in potem pobrskate po nastavitvah kje je se nahaja opcija za urejanje (odstranjevanje) cookijev.

Ko jo najdete jo kliknite in poiščite tiste cookije, ki so od morski-ribolov

pri meni so tile in tudi pri vas bi morali biti

Image

Odstranite jih, tako da jih označite in rečete remove cookie.

-------
Precej sem prepričan, da je problem v cookijih, ki so shranjeni v vaših brskalnikih. Mogoče se kaj "tepejo" med sabo.

Glede na to, da težave (še) niso masovne (upam, da bo tako tudi ostalo in bodo sploh izginile) sklepam, da je problem v brskalnikih posameznikov.
Image
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: Težave z loginom

Post by RibAr »

Tudi jaz sem imel težave z logiranjem, ampak po brisanju cookijev spet dela. Upam, da bo tako tudi ostalo.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Težave z loginom

Post by kr'en »

Bisanje cookijev bi moralo odpraviti težave, vsaj v firefox.

Včeraj zvečer in danes zjutraj sem nekaj eksperimentiral in uspel spraviti firefox do enake težave kot jo imata vidva, Gof in robar4, pa tudi kot jo je imel RibAr.
Težavo sem enostavno opdravil z pobrisom cookijev, ampak pobrisat jih je treba ročno!

To storite tako:
Na vrhu firefoxa imate različne menije, kliknete Orodja in nato čisto spodaj Možnosti.

Nato klinkete tam kjer piše Zasebnost in potem v tej sikciji kliknite tam, kakor prikazuje spodna slika
Image


Odprlo se bo novo okno in v iskalno polje na vrhu vpišite morski-ribolov.net pokazalo in vam bo kateri piškotki so od morskega ribolova. Te piškotke potem odstranite, tako da jih označite in kliknete Odstrani piškot.
Image


Po tem postopku bi prijava mogla delati.
Image
User avatar
RibAr
Posts: 468
Joined: 26 Aug 2008, 15:41

Re: Težave z loginom

Post by RibAr »

deluje, tudi ob ponovni prijavi. :yeah:
furc
Posts: 8
Joined: 01 Jul 2011, 17:58

Re: Težave z loginom

Post by furc »

jaz sem se namatrou s utipkavanjem kode ob registraciji.Moraš imet srečo da zadaneš prepis kode-al sem pa jaz slep
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Težave z loginom

Post by kr'en »

Nisi slep, lahko je kakšna koda tako napisana da se jo zelo težko vidi, sem tudi jaz že mel probleme na drugh forumih z tem sistemom. Takrat je treba osvežiti stran, da se prikaže kakšna druga koda, ki je lažje berljiva.
Image
furc
Posts: 8
Joined: 01 Jul 2011, 17:58

Re: Težave z loginom

Post by furc »

sem osveževal tolko časa da sem moral čakati na nove poizkuse.niti eden ni bil lahek za prepis.važno da štima sedaj
Post Reply