Transport opreme

miran
Posts: 392
Joined: 29 Jun 2011, 10:27
Location: Maribor

Re: Transport opreme

Post by miran »

Hja in kako boš ribe nazaj transportiral? :fish:
User avatar
panceta
Posts: 121
Joined: 12 Aug 2014, 14:29
Location: Koper

Re: Transport opreme

Post by panceta »

v želodcu :mrgreen:
Bellerophon
Posts: 110
Joined: 11 May 2012, 13:00

Re: Transport opreme

Post by Bellerophon »

Na mišićni masi :yeah:

Sam pomoje se ni za bat, da bi se kej dost zredil. :mrgreen:
B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Transport opreme

Post by B0ris »

Ima mogoče kakšen predlog glede transporta ribiških palic (2-3 kom.) na kolesu. Iščem nekaj takega z naramnicami, da lahko nosim na hrbtu in se peljem s kolesom. Že vnaprej hvala za predloge.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Transport opreme

Post by Đony »

Moja torba za prenos 3 palic ima naramnice,tako ,da jo komot nosiš, je pa 150 visoka ,tako ,da moraš bit previden pri premikanju skozi vejevje.Kupil sem jo v hoferju, je močna z tremi prekati in dvema žepoma , mislim ,da je bila nekaj manj kot 30€. Zelo zadovoljen, da bi bila maskirnih barv bi bil še bolj =)
B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Transport opreme

Post by B0ris »

Đony wrote:Moja torba za prenos 3 palic ima naramnice,tako ,da jo komot nosiš, je pa 150 visoka ,tako ,da moraš bit previden pri premikanju skozi vejevje.Kupil sem jo v hoferju, je močna z tremi prekati in dvema žepoma , mislim ,da je bila nekaj manj kot 30€. Zelo zadovoljen, da bi bila maskirnih barv bi bil še bolj =)
Super. Točno taka bi bila idealna zame. Kdaj si pa to kupil v Hoferju ? Predvidevam, da tega nimajo več, ker pri njih je roba "prehodna" (pride in gre). A bi te lahko prosil za kakšno sliko torbe (lahko na ZS), da si približno predstavljam te naramnice in poiščem kaj podobnega, če v Hoferju ne bom dobil.
B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Transport opreme

Post by B0ris »

Vsem hvala za pomoč. Nagibam se kar k tej izbiri http://www.blinkersport.si/index.php?st ... rodid=625 . Palica z najdaljšo transportno dolžino je 157 cm tako da bi ta torba bila idealna, pa še "rezervo" imam ;) Samo upam, da ne bo preveč nerodna za na kolo.
JaTo
Posts: 257
Joined: 04 Oct 2012, 10:34
Location: Postojna

Re: Transport opreme

Post by JaTo »

Meni je moja 2 leti nazaj kupila trodelno torbo za rojstni dan. Dolžina je 165 cm (sreča, saj nima pojma kake palice imam), palice pa imam 157 cm dolžine. V dva predela spravim 4x palice z rolami (2x surf, 1x boloneze in1x spin), v tretji predel pa podmetalko, tripod in ves drobni materijal (razdeljen po škatlicah). Tako, da v rokah nosim samo hladilno torbico za vabe in potencialni ulov. :D
Torbo čez ramo in si potem ful okreten, saj imaš obe roki fraj, nič ti ne opleta okrog nog.
Rata pa torba kar težka, ko je polno opremljena :bwahaha:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Transport opreme

Post by Đony »

Post Reply