Transport opreme

B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Transport opreme

Post by B0ris »

Po pregledu celotne ponudbe sem se odločil kar za tisto, ki jo imajo v Blinkeršportu Image
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Transport opreme

Post by _SilverArrow_ »

Imam eno uprašanje, jutri grem na Kreto (odločitev je padla zadnjo sekundo).Zanima me če mi lahko težijo saj sem zbasal eno teleskopsko spin palico in kar celo shimano torbico z voblerji notr. Klešče in kakšen g svinca etc. Nož sem eliminiral. Bojim se da mi zatežijo glede voblerjev ki imajo trnke in trojčke...Glede palice me boli k... je že stara...
User avatar
coil
Posts: 105
Joined: 02 Aug 2015, 11:42
Location: Domžale

Re: Transport opreme

Post by coil »

Če ni v osebni prtljagi ne bo nobenega problema.
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Transport opreme

Post by _SilverArrow_ »

Ok super, ker nevem če imajo kaj dol po trgovinah in že k grem na dopust bom malo spinal.... :yeah: :yeah:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Transport opreme

Post by Đony »

_SilverArrow_ wrote:Ok super, ker nevem če imajo kaj dol po trgovinah in že k grem na dopust bom malo spinal.... :yeah: :yeah:
Šjora po trgovinah, ti pa na spin,a...
Pazi da ne bo preteška riba ker lahko neseš samo 8kg s sabo... :bwahaha: :bwahaha: :bwahaha:
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Transport opreme

Post by _SilverArrow_ »

Hahaha tako nekako ja danes grem mal probat. Je tud ena trgovina ki prodaja bom šel pogledat kaj imajo. Drgač nobenih komplikacij ni blo... So pa taki idealni kraji tle da padeš dol bi kar preselu se :o .
User avatar
izi3
Posts: 322
Joined: 21 Jul 2013, 09:44
Location: Tržič

Re: Transport opreme

Post by izi3 »

Velikrat zmanjka prostora v avtu za "okorne" palice tukaj je en priročen izdelek... :D
Image

https://www.aliexpress.com/item/Booms-F ... 03420.html
Post Reply