Dejmo se spoznat

Odgovori
Uporabniški avatar
Đony
Kraj: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Odgovor Napisal/-a Đony » 29 Apr 2016, 18:48

Čaw, kot je spomnil sova je lepo, če se novi forumaši predstavimo .
Ime mi je Egon, l.77 doma iz majhne vasi na Goriškem Krasu,vsega 8 km zračne linije od morja (vidim ga iz pred hiše-Gradež =) ) 20 km pa po cesti :smrk: ,Oče dveh otrok in zaenkrat srečno poročen :rofl: .
Morski ribolov me veseli že od malih nog, v zadnjem letu pa sem mu začel posvečat precej časa- zlezel mi je pod kožo. Rad še kolesarim po mirnih okoliških cesticah .Forum mi je všeč in z njegovo pomočjo in z pomočjo celotne opreme, ki sem jo nabavil v zadnjem letu :omfg: upam ,da bo tudi k meni priplavala kakšna lepa :fish: . V kolikor ste ali pa pridete v naš konec se lahko dobimo in gremo skupaj k vodi. Poznam kar dobro celo obalo od izliva Timava- Molfancon pa do Grinjana .
lp

Uporabniški avatar
sova
Kraj: Solkan

Odgovor Napisal/-a sova » 29 Apr 2016, 19:25

Tako je prav, da se ve kdo je kdo. :yeah: Pa dobrodošel med odvisniki :bwahaha: :bwahaha:, čeprav si tudi ti že nekaj časa na forumu.
Pol se kdaj lahko dobimo dol. Največ smo v Grignanu, Sesljanu in Monfalconu.

lp.

Uporabniški avatar
Đony

Odgovor Napisal/-a Đony » 29 Apr 2016, 21:03

Hvala.Se ga vidimo.

puljo jr.
Kraj: bilje

Odgovor Napisal/-a puljo jr. » 30 Apr 2016, 07:25

No pa da se predstavim se jst. Sm Nejc. Zivim v biljah. Ribe lovim od kar vem za sebe, tko da sm okuzen ze kar nekaj casa z ribolovom. Star sm 27 let in mam 2 sinnova stara 6let katera ze kazeta sindrome po ocetu :yeah: lovil sm pretezno sladkovodno, kako leto ali 2 pa vecinoma samo morje. lovim pretezno z obale, ampak ko je prilika se zapeljemo tudiz kolegovo barketo lovit se kam drugam. (Bo treba kupit kej svojga :rofl: )
Lepe pozdrave vsim pa dobr prijem :yeah:

Uporabniški avatar
sova
Kraj: Solkan

Odgovor Napisal/-a sova » 30 Apr 2016, 10:01

Tudi ti dobrodošel. :yeah: Bo treba nabavit še kaj opreme za tamala dva in gas. :) :)

lp.

Uporabniški avatar
FIBRA

Odgovor Napisal/-a FIBRA » 30 Apr 2016, 14:39

Vidim,da nas je precej ratalo iz tega konca Primorske...lahko bi se jeseni kej dobili skupaj dol pr morju in kako rekli in po možnosti tudi kej lovili... :yeah:

Uporabniški avatar
Đony

Odgovor Napisal/-a Đony » 30 Apr 2016, 22:46

FIBRA napisal/-a:Vidim,da nas je precej ratalo iz tega konca Primorske...lahko bi se jeseni kej dobili skupaj dol pr morju in kako rekli in po možnosti tudi kej lovili... :yeah:
Super ideja, ampak zakaj čakat na jesen, sam sem mislil na nekaj takega kot "Ugor party "
Dobili se bi lahko kak popoldan in šli v Grinjan (mislim , da ima največ placa), kaka pivca, malo počokolat- spoznat, namočit malo laks in se fan met.
Če bo kdo za to naj sporoči, se bomo poskušali uskladit in zmagovalec bi dobil naziv tistega ,ki ga ima najdaljšega na forumu " -seveda ugorja :bwahaha:
lp

Uporabniški avatar
FIBRA

Odgovor Napisal/-a FIBRA » 01 Maj 2016, 08:55

Ma mislim,da se jaz in ti tako bežno že poznava. Kaj si prpelju svoje otroke tabornike na prestop u Divačo morda?

Uporabniški avatar
Đony

Odgovor Napisal/-a Đony » 01 Maj 2016, 12:20

Da, prav jaz sem. Kako si me prepoznal, ker sem napisal , da sem srečno poročen =)

Oradex
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Oradex » 01 Maj 2016, 16:34

Še jaz :D
Ime mi je Anže in sem s 14 leti najbrž najmlajši forumaš.Prihajam z Ljubljane,natančneje iz Podsmreke pri Dobrovi.Obiskujem 8.razred osnovne šole.Na morju zelo rad lovim že od kar pomnim,resnejše pa se z morskim ribolovom ukvarjam zadnja 3 leta..Včasih grem vržt trnek tudi v sladke vode,ampak to zelo redko saj me sladka voda ne navdušuje preveč.Večinoma lovim poleti :hrmf: ,ker gremo pač takrat na morje, pa še izpita in avta nimam :lol: , priložnost za ribolov pa se mi ponuja tudi čez krompirjeve in prvomajske počitnice.Moja lokacija je Pag(Metajna) in Mali Lošinj.Poleg ribolova dosegam odlične rezultate tudi pri nogometu(večkratni najboljši igralec turnirjev, pa tudi v reprezentanci do 14 let igram).To je to z moje strani,zdej pa še ostali :yeah:
Lp Anže

Odgovori