Dejmo se spoznat

User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Post by Đony »

Živijo ,kr'en ,imam samo predlog za spremembo imena iz Dejmo se spoznat v Član se predstavi ali nekaj podobnega .
lp
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Malo sem spregledal tale tvoj post.
Kakšen pa je razlog, da bi preimenoval temo, je z "Dejmo se spoznat" kaj narobe? :unsure:
Image
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Post by Đony »

kr'en wrote:Malo sem spregledal tale tvoj post.
Kakšen pa je razlog, da bi preimenoval temo, je z "Dejmo se spoznat" kaj narobe? :unsure:
Ta tema je tudi zelo uporabna,da veš približno s kom imaš opravka, s kom se dogovarjaš , moj občutek je da ni dovolj razpoznavna. saj se člani predstavljajo po drugih temah. To je samo moje mnenje, vsekakor pa pohvale za odličen forum!
flo
Posts: 2
Joined: 13 Jul 2016, 08:53

Re: Dejmo se spoznat

Post by flo »

Pozdravljeni vsi skupaj…da se še jaz predstavim…Matjaž. l. 72, doma iz okolice M. Sobote, doma se imamo super, dva najstnika, žena, psica, mačka in ribe. Ribič že od malega, predvsem na sladkih vodah, vsako leto pa obvezno tudi ribolov na morju na dopustu. Preganjam predvsem sladkovodne ribe roparice, na morju pa vse po malem. Letos se odpravljamo na Vis in glede na to kar sem prebral na tem forumu o Visu, že nestrpno odštevamo dneve do odhoda.
Super forum!:yeah:
Hvala
Lp Matjaž
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Pozdravljen in dobrodošel Matjaž!
Veliko uspeha na Visu, in pa upamo na kakšno reportažo ko se vrneš. :yeah:
Image
flo
Posts: 2
Joined: 13 Jul 2016, 08:53

Re: Dejmo se spoznat

Post by flo »

Hvala za dobrodošlico! Reportaža sledi...upam, da kaj zanimivega
lp
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Dejmo se spoznat

Post by brezo »

Samo pazi ce ulovis kita k je dr. Watson tui tukej clan. Pole ti bo pa metu smrdljive bombe na krou :bwahaha:
galioribič
Posts: 25
Joined: 11 Jul 2016, 13:07

Re: Dejmo se spoznat

Post by galioribič »

Pozdravljeni... :)

Tudi jaz sem dobil povabilo, da se predstavim zato se bom !

Z ribolovom se ukvarjam že od mladih nog. Prvo ribo sem ujel pri treh letih, ko sva se na ribolov na morju podala z očetom :) . Ko sem na plovec ujel majhnega kneza sem občutil tisti trenutek, ki je moj skoraj najljubši (ko ti zagrize riba :fish: ).

Sedaj sem ravno končal drugi letnik gimnazije.Imam veliko hobijev a vseeno je moj najljubši hobij ravno ribolov pa naj bo na morju ali pa v sladkih vodah. V sladkih vodah lovim predvsem roparice. Največ postrvi kdaj pa kdaj pa na opremo za spinning tudi kašno ščuko, ostriža, smuča ali pa sulca. Poleg ribolova rad popravljam motorje (sploh moj Tomos A3), hodim v gore ter kolesarim...

Ko nastopi poletje pa z njim nastopi tudi moj najljubši čas. To je čas, ko gremo na morje in tam lahko lovim morske ribe. Ujel sem že veliko različnih vrst morskih rib od katerih je bila največja lica (ujel sem jo na spinning iz obale).

Lep pozdrav
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Dejmo se spoznat

Post by sova »

:yeah: ;) pa še tu dobrodošel.

lp.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Dobrodošel :yeah:
Image
Post Reply