Dejmo se spoznat

User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Dejmo se spoznat

Post by proton »

Tale forum je pa postal resna konkurenca RZSju, v bistvu ga že prekaša. Tam je vse mrtvo ...
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Ah...vsak forum ima svojo dobo, naprej se pojavi na netu in potem traja da zaživi, potem ima svoja najboljša leta nato pa začne počasi zamirati.

RZS ni več to kar je bil kake 3 ali 4 leta nazaj, ko sem prišel gor. Ribičija.info je res zelo dober je pa predvsem samo o vijačenju. Drugega ribolova niti ni toliko pri njih.
Image
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Dejmo se spoznat

Post by proton »

Če je dovolj uporabnikov, ki sodelujejo in se drži nek nivo, lahko forum dolgo časa deluje. Problem je, če ni nekoga, ki bi skrbel za disciplino. Potem ljudje počasi začnejo odhajat, navadno tisti, ki največ vedo ...
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Dejmo se spoznat

Post by tinker »

Ribičija info je res odličen spin forum, tudi nekaj morskih vsebin ima...
O RZS no comment...

off topic
Žan, prebral sem tvoje nitje o vijačenju na mrtvici Ribče...glej ga zlomka, pa sem šel tja malo testirat mojo sea spin opremo, voberjev nisem vzel, blinkerje in silikone pa vse ;) (škoda mi je izgubljat voblerje)
No v dobri uri sem ujel 2 ščukici (40 in 25 cm), obe izpuščeni...in ugotovil, da je moja Catana bistveno premehka (10-30g) za vijačenje na sladkih vodah z meppsi št. 4....no go !!

Sta pa to moji prvi dve ščuki !!!! Voda obeta, a je zaradi nizkega vodostaja bolj mlakuža....
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Sem ti že na ribičija odgovoril, pa bom še tukaj.

Madonca kaj nisi povedal da greš, bi se ti pridružil popoldne. :)

Kje si ju ujel? Na začetku ali na koncu? Tam se mi zdijo najbolj primenri placi. Pa na nasprotnem bregu tudi, ampak je precej nedostopen videt, se pa da z silikoncem zadeti tja med veje. Zandjič nisem lazil tam, ker nisem imel dobre obutve.

10-30 je res mehka stvar ja, ni za ščuko. Za kake postrvi bi bila bolj uporabna. Imam eno 10-30, 3m doma, ma jo uporabljam samo za plovček na morju =)

Ujel si ju na mepps? Jaz sem svojo zapel na x-rapa kakor si videl na sliki,. Čeprav je tudi meni škoda voblerjev. Ampak samo za gledat jih pa vseeno nisem kupil in sem jih kar uporabljal. :lol:
Image
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Dejmo se spoznat

Post by tinker »

Kren, da se ne bova na dveh forumih pogovarjala, ti bom odgovoril na sladkovodnem...
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: Dejmo se spoznat

Post by proton »

Pozdravljen na forumu!

Lepa predstavitev in slikce!! ;)
User avatar
Fisherman
Posts: 65
Joined: 18 Sep 2010, 12:23

Re: Dejmo se spoznat

Post by Fisherman »

Zdravo imenujem se Jan star sem 14 let in neživim v Sloveniji ampak na Češkem :D kam sta oči in mami odšla zaradi službe ribarim že pribljižno 8 let :D tako da ž skoraj vso moje življenje zdaj še hodim na osnovno šolo (9. letka) in počasi se ž pripravljam na srednjo šolo če bi pa kdo bil zainteresiran v kak nakup vab ali česa drugega sem pa mogoče tudi zmožen kej takega uresničit (mogoče) :D :D
In to sem jaz, največ lovim na otoku Hvar kam že dolga leta hodimo na dopust.
In še ena slikica http://www.mojalbum.com/duracel/hvar-ri ... 1#18179080
Hvala in LP
Ribolov je zakon.! :)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Dobra predstavitev in dobrodošel še enkrat :yeah:

Se bo še kdo predstavil? :)
Image
User avatar
nejcpipan
Posts: 57
Joined: 29 Nov 2010, 18:58
Location: koper

Re: Dejmo se spoznat

Post by nejcpipan »

Pozdravljeni!

sem nejc nov na forumu 30 decembra bom praznoval svoj 17 rojstni dan drgač hodm na srednjo lesno v ljubljani 3 letnik.Hobiji pa so kolesarstvo in se veda ribolov največ morski ob obali ker sem seveda tudi ob obali doma izven kopra.
z ribolov sem začel na sredini letošnjega poletja in sicer sem lovil v ankaranu z očetovo palico ki mi jo je dal, ulovil sem pa večinoma špare, babice, pa še neki podobnega šparom sam da majo na vratu pa na riti črno progo aja pa še kakšno iglico sem dubu ne večjo od 25cm.sedaj pa premišljujem o novi palici za lov na dno.

to je zaenkrat use pride pa mogoče še kakšna slikca.

čau
Last edited by nejcpipan on 02 Dec 2010, 19:40, edited 1 time in total.
Post Reply