Dejmo se spoznat

galioribič
Posts: 25
Joined: 11 Jul 2016, 13:07

Re: Dejmo se spoznat

Post by galioribič »

Hvala ;) .
corka
Posts: 4
Joined: 09 Nov 2014, 09:39

Re: Dejmo se spoznat

Post by corka »

Živjo,

Že neki časa sem na forumu, ampak bolj neaktiven. Moje ime je T@mil, star sem 35 let in prihajam iz Škofje Loke. Ribolov na morju se grem kakih 7 let. Do pred kratkim je bil to bolj lov na grund, od letos pa poizkušam tudi s spin/jig opremo (saragosa 5000, Solpara 962) - vse zahvale še enkrat Tinkerju in ostalim za nasvete pri nakupu opreme!

Moram rečt, da mi je ta tip ribolova top. Jutranje odprave (tudi s kajakom na kak bližnji otoček), "šunjanje" po strmih skalnati obali, metanje v globoke kotanje ob obali, itd...

No, pred dvema tednoma sem tudi ujel prvo ribo na to opremo in sicer šnjura, cca 20 cm...se mi je zdel, da še ni za spin&jig challenge ;)

Če bo kdo jeseni za kak jigging weekend, se lahko dogovorimo in gremo.

Pozdrav vsem ribičem tukaj!
User avatar
makaveli
Posts: 10
Joined: 01 Aug 2016, 21:16
Location: Ljubljana

Re: Dejmo se spoznat

Post by makaveli »

No, še jaz se moram predstavit =)
Sem Domen, iz Lj. Nekako sem bil vedno navdušen nad ribičijo, ampak vedno sem lovil s palicami in opremo od nekoga drugega, zdaj je pa tega dovolj :)
Tako, da sem si kupil svojo opremo, palico, rolo, kufer, itd, itd. Aja, lovim na morju, zaenkrat me lov na sladkih vodah še ni pičil, zaenkrat.
Predvsem lovim s čolna, nekaj malega pa tudi z obale.
Bom pa dodal kot že mnogi pred mano, da je tale forum res dober, sem mu sledil še preden sem se registriral, tako da pohvale za to.
ratko
Posts: 8
Joined: 17 Jul 2016, 12:20

Re: Dejmo se spoznat

Post by ratko »

Zdravo.sem Sašo iz Slov.Bistrice.Na forumu sem kakšen mesec in mi je všeč.l.1996 sem peljal na Mali .Lošinj lovit ribe in sem imel nesrečo.Bil sem celi razbit,2 meseca kome in ostal sem brez leve noge.Od takrat nisem lovil,sedaj bom pa znova prićel.Prihodnji mesec se bom upokojil,49 let,mladi penzionist.Lovit bom pričel sedaj jeseni ali spomladi,moram še urediti neke stvari.Imel bom veliko časa za 2-3 dnevne ribolove.Kljub invalidnosti,sed zelo pokreten(berglje).edino pri nošenju opreme mi prav pride pomoč.Hvala,da ste prebrali in LP
Zdenko
Posts: 4
Joined: 15 Jun 2016, 08:42

Re: Dejmo se spoznat

Post by Zdenko »

Molio bih samo jednu informaciju. Sta se je dogodilo sa forumasem @albacore ? Nema ga vise ovdje na forumu !?
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Ima ima
Image
kklemenn
Posts: 62
Joined: 02 May 2017, 19:23

Re: Dejmo se spoznat

Post by kklemenn »

Pozdravljeni!
Ko že vidim to temo pa jo bom mal obudil ;).
No sem Klemen Kobal prihajam iz Pivke. Star sem 25 let zaposljen sem na železnici. Sem tidi prostovolni gasilec in temu namenim veliko časa sem pa tudi mentor mladine :). V zadnjem času namenim veliko časa tudi ribolovu saj me je zelo pritegnil. Lahko si malo "spočijem živce". :oops: V ribolovu sem nov in se se ucim. Tako da mi je vsaka informacija dobrodošla .
Moram pa pohvalit tudi forum, ki je zelo dober in poučen.
Lp :fish:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Post by Đony »

Dobrodošel !
In veliko :fish:
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Dejmo se spoznat

Post by Psycho »

Dobrodošel na forumu! :yeah:
Usus magister est optimus.
Grega
Posts: 76
Joined: 02 Aug 2016, 11:35
Location: Ljubljana

Re: Dejmo se spoznat

Post by Grega »

Sem že skoraj eno leto na tem forumu pa sedaj šele vidim to temo. :)
No pa da se predstavim.
Moje ime je Grega, star sem 28, živim v Ljubljani.
Moja oprema:
1 palica 3m CW40g, 1 palica 1,65m CW30g, 1 palica 3,6m CW100g, in muharica #6-7 2,4m in en kup drobnarije.
Bolj amatersko vse skupaj, ampak lovit se pa da.
Pred leti sem lovil predvsem na sladkih vodah. Zbilje, Mavčiče, Črnava... Ker čas ni bil ravno na moji strani sem ribolov postavil na stranski tir.
Zadnja leta pa sem poleti, kolikor se da veliko na morju, ker imajo od moje punce starši na Cresu apartma in možnost ribolova je spet prisotna.
Letos bom dol vlekel tudi muharico, da vidim kakšen efekt imajo na morju potezanke za ščuko, ker teh pa mi je še nekaj ostalo iz sladkih voda.

Drgače pa vse pohvale za tale forum, veliko sem se že naučil pri branju vaših komentarjev in upam, da se kdaj srečamo za vodo in rečemo še kakšno v živo.
Post Reply