Dejmo se spoznat

User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Dejmo se spoznat

Post by Psycho »

Dobrodošel na forumu! Kar nekaj nas je iz okolice Domžal. Pa ne rabiš se opravičevati za daljšo predstavitev, ker radi preberemo vse, kar se dogaja tukaj! :yeah:
Usus magister est optimus.
User avatar
BlazPorenta
Posts: 678
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: Dejmo se spoznat

Post by BlazPorenta »

Pozdravljen! Skoraj, kot bi bral svojo zgodbo, minus familje hehe.. dobrodosel, pa se srecamo za vodo kdaj.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Post by Đony »

Pozdrav in dobrodošel v klub zasvojenih z ribolovom :unsure: :bwahaha: tudi z moje strani, lepo , da si se predstavil, da se ve približno s kom kontaktiramo.
lp
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Dejmo se spoznat

Post by peter167 »

Dobrodošel na forumu Primož. :fish:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dejmo se spoznat

Post by kr'en »

Dobrodošel. :yeah:
Psycho wrote: 23 Apr 2019, 23:00 Dobrodošel na forumu! Kar nekaj nas je iz okolice Domžal. Pa ne rabiš se opravičevati za daljšo predstavitev, ker radi preberemo vse, kar se dogaja tukaj! :yeah:
Amen! :)
Image
mipeterka
Posts: 17
Joined: 12 Sep 2018, 08:14
Location: Domžale
Contact:

Re: Dejmo se spoznat

Post by mipeterka »

Pozdravljeni.

Na forumu sem že cca. 1 leto vendar se še nisem predstavil. Ime mi je Miha in prihajam iz okolice Domžal. Star se 32 let. Ribolov me je v zadnjih letih zelo navdušil, vendar z morskim ribolovom imam zelo malo izkušenj, do sedaj sem več ali manj lovil samo krape.

Izredno bi pohvalil forum saj izvem veliko koristnih informacij upam da mi jih uspe prinesti še v prakso ;)

Image

Do sedaj moja največja riba 14,5 kg. Ni morska ampak sem se moral pohvaliti ;) ;)

Image

Image
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Dejmo se spoznat

Post by Đony »

Pozdravljen, lepa girica v naročju =)
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Dejmo se spoznat

Post by peter167 »

Pozdravljen in dobrodošel Miha. :fish:
User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Dejmo se spoznat

Post by barnes308 »

Dobrodošli fantje na forumu in veliko ulovov.

Sem pa malo po svojih postih gledal in ugotovil, da se sploh nisem še predstavil, čeprav sem na forumu pristal leta 2015. Pa upam, da ne zamerite, če se sedaj predstavim.
Sem Uroš iz Kleč pri Dolu, star 42 let, srečno poročen (kadar žene ni zraven :bwahaha: ) z dvema sinovoma. Moja hobija sta lov in ribolov na morju. Ker sem bolj morski človek lovim na morju že od svojega 10 leta in sem do par let nazaj lovil striktno na grund. Sedaj so me pa nekateri člani na forumu zasvojili z jigganjem, in sedaj to tehniko gonim in pilim. Ko pa nisem na morju sem pa v hosti in kakšnega divjega pujsa ruknem (so tud pečene ribce od pujsa dobre :D ) za v skrinjo. Moram pa še zbrati pogum za prijavo na SJ Challenge in na koncu druženje.
Forum in ljudje na njem so mi res top.

LP
Uroš
Orjak
Posts: 149
Joined: 07 Aug 2015, 00:24

Re: Dejmo se spoznat

Post by Orjak »

Živjo barnes108! Sva že dva jagra med ribiči :yeah:
Post Reply