Skupni ribolovi in srečanja

Grega
Posts: 76
Joined: 02 Aug 2016, 11:35
Location: Ljubljana

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by Grega »

peter167 wrote: 23 May 2018, 09:30 Pozdravljeni,
bom še ene parkrat poskusil, preden obupam nad vami. :)
iz petka na soboto ponoči grem v vzhodno istro metat jige. Odhod (iz Lukovice pri Domžalah) predvidoma ob 3h zjutraj.
Lokacija je diskutabilna. Lahko se gre tudi kam drugam. Prihod domov (tudi predvidoma) v soboto popoldan.
Ne vem, se mi zdi škoda, ker se vozim sam dol. Pa če mi paše, pač poskusim povabit še koga.
:fish:

PS. Tole pisanje naj velja kot vabilo.
Grem :)
fliko
Posts: 48
Joined: 29 Jun 2016, 11:42

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by fliko »

peter167 wrote: 23 May 2018, 09:30 Pozdravljeni,
bom še ene parkrat poskusil, preden obupam nad vami. :)
iz petka na soboto ponoči grem v vzhodno istro metat jige. Odhod (iz Lukovice pri Domžalah) predvidoma ob 3h zjutraj.
Lokacija je diskutabilna. Lahko se gre tudi kam drugam. Prihod domov (tudi predvidoma) v soboto popoldan.
Ne vem, se mi zdi škoda, ker se vozim sam dol. Pa če mi paše, pač poskusim povabit še koga.
:fish:

PS. Tole pisanje naj velja kot vabilo.
Pozdravljen, tuda jst sem bil včasih iz Lukovice, sedaj živim v Domžalah. Sem tudi zagrizen ribič, dej mi pošlji kontakt na ZS.
LP,Aleš
Aljazz
Posts: 10
Joined: 24 Jan 2018, 09:34

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by Aljazz »

Mene zanima, ce bi bil kdo za skupen spining ali surfcasting na slo obali? Tezim prijateljem, ampak se mi zdi, da je lazje kakega kapitalca ulovit kot pa njih prepricat :lol:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by kr'en »

Na slo obali bo trenutno težka z ribolovom, razen ponoči, ker so povsod mase ljudi.
Image
Aljazz
Posts: 10
Joined: 24 Jan 2018, 09:34

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by Aljazz »

Sej običajno grem lovit zgodaj zjutraj ali zvečer/ponoči tako, da ni problema. Če bi bil kdo za...
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by albacore »

kr'en wrote: 31 Jul 2018, 10:20 Na slo obali bo trenutno težka z ribolovom, razen ponoči, ker so povsod mase ljudi.
:fish: Ni šans poleti, nekje od polovice Septembra naprej bi bilo najbolje za srečanje z oradolovom pod Formavivo v Luciji ali med Izolo in Koprom - še najbolje zaradi parkinga.
.......... LP
Image
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Evo mene spet. :omfg:
Ta vikend imam planiran skok na morje.
Glede na vremensko bo verjetno spet dopoldanska. Od zore oz. malo prej, pa do malo čez poldne. Se pravi, da se lovi do vrha plime in še malo čez za vsak slučaj. :bwahaha:
Lokacija bo primerna za tak hitri ribolov. Se pravi nekje od Bakarca do Debelega rtiča. Za Italijo še nimam karte...
Če ima še kdo željo, da se mi pridruži, naj mi javi. Pa tudi kakšne druge ideje za ribolov bom vesel.
Aja, v planu je spin oz. VeryLSJ. Nisem še pri Ultralight. Sem pa nevarno blizu. Skratka bom brez težkih vab. Razen, če koga veseli težji ribolov... :unsure:
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Ker sem prijazen :mrgreen: in imam tokrat spet dovolj prostora v avtu, vabim nadobudne ribiče na metanje umetnih vab.
Predvidoma grem v nedeljo s težko artiljerijo strašit na Cres, Lošinj ali v Istro.
Anybody?

:fish:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by Đony »

Če greš med tednom grem zdraven! Vikende pač ne morem.
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Predvidoma v soboto grem na istrskega gofa :rofl: . Ker grem sam, imam v avtu prostor. Vožnje je vsaj 3 ure, zato bo odhod predvidoma od 3-4h zjutraj.
Če je kdo zainteresiran in bi šel zraven, naj me kontaktira. Lahko tukaj, preko družabnih omrežij ,telefona ali osebno. Ne grizem. :mrgreen:

PS
@Đony; Žal mi med tednom nikakor ne znese. Zaenkrat. :fish:
Post Reply