Skupni ribolovi in srečanja

User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by sova »

Jaz sem tudi za, da se to organizira nekje spomladi. Sem pa zato, da se organizira nekje na SLO obali. Ni mi toliko do tega kdo ulovi več kdo manj , ampak, da se srečamo in kaj pojemo, popijemo, si kaj povemo in da bi se imeli fajn. Če nam to uspe, da se organiziramo in to sprovedemo, bom skušal dobit sponzorja za pijačo, to je prijatelj, ki je tudi sam ribič. Vendar mora to bit 100%, da se to sprovede. Tako, da se vsaj okvirno dogovorimo glede udeležbe in kraja ribolova. Upam, da nas bo čim več. Če se to uresniči bom stopil v akcijo če ne pa kdaj drugič.


lp.
Image
POTAPI
Posts: 456
Joined: 19 Sep 2011, 17:20

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by POTAPI »

Ni zanimanja za skupni ribolov
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by CBB »

POTAPI wrote:Ni zanimanja za skupni ribolov
Jaz sem takoj za, vendar ne kar neki. Drugače pa.... lahko zrihtam apartma v Nerezinah za 6 ljudi po okol 30€ na dan, potem pa tam okoli malo haramo. Lahko tudi čoln najamemo tam in se gremo panulo zobeka, sem jih že kar nekaj vzel ven tam, lahko se špilamo jigging, lahko lovimo z obale uspešno šnjure, plavice, ušate...

sam povejte:) Edino, kar je v tem primeru moj pogoj je, da gremo za podaljšan vikend, tako, da imamo dva dni ribolova cela. Recimo u četrtek po šihtu spelemo, vračamo se v nedeljo dopoldne...
POTAPI
Posts: 456
Joined: 19 Sep 2011, 17:20

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by POTAPI »

Cbb jaz sem za akcijo
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Skupaj na ribolov

Post by peter167 »

Pozdravljeni,
navkljub malo upanja na uspeh, sem se odločil, da se obrnem na vas forumaše...
Doma sem iz okolice Lukovice pri Domžalah. Ker je do morja kar nekaj km bi bilo fino, če bi sem mi kdo (lahko tudi več ribičev) pridružil na ribolovu. Lahko je začetnik, kot jaz ali mojster. In seveda vse vmes. Skratka vsakega bom vesel.
Zanima me predvsem spin in SJ.
Izkušenj (v teh tehnikah) imam zelo malo ali skoraj nič. :ojej: Nudim lahko prevoz, družbo, prispevam za benz .... Čas imam na žalost samo za vikende (in praznike).
Če bi koga zanimalo, naj mi prosim javi. Lahko tudi pošljem tel. št. na ZS.

Ta "ponudba - prošnja" velja do preklica. :fish:
Grega
Posts: 76
Joined: 02 Aug 2016, 11:35
Location: Ljubljana

Re: Skupaj na ribolov

Post by Grega »

Jaz se z veseljem pridružim kakšni odpravi na morje :)
Sam sem nameraval it do obale 30.10., ker imamo v firmi kolektivni dopust, draga pa dela in sem se odločil za en "športni dan".
Če bi šel kdo zraven, naj mi sporoči. Štartam iz LJ, placa bo še za 4.
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Za vikend, predvidoma v soboto, grem preganjat brancina. Točne ure še ne vem. Verjetno bom lovil večerno plimo, torej odhod nekje po kosilu. Štartam iz Lukovice pri Domžalah. Če je še kak interesent, ki se mu ne da samemu za par ur vozit na morje, je dobrodošel. :fish:
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Nisem še obupal nad vami. :lol:
Ta trenutek sem se odločil, da grem jutri za par ur metat jige.
Predvidoma bi šel v Bakarac ali Krk. Lahko pa tudi kam drugam. Samo da ni predaleč. Pa vreme je potrebno upoštevat. Sredi strel ne bom izzival.
Odhod bo zgodaj zjutraj, za kosilo pa bom predvidoma že doma. Bojda bo dopoldan še brez padavin...
Če bi mi kdo delal družbo je dobrodošel. Denarnih prispevkov (za gorivo ipd.) ne zbiram.

Peter

Aja, lahko se napoveste v tej temi ali pošljete zasebno sporočilo. Bom čekiral dokler ne grem spat.
H00mzi
Posts: 76
Joined: 01 Dec 2017, 12:36

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by H00mzi »

Mene boljsa polovica ne spusti:) ko si lih omenil krk si ze kdaj jiggal na rtu sv. Mark, zadnjoc sem bil tam, teren zgleda kot da bnalo bit dobro, ampak za prvi maj zal ni bilo uspehA, edino par res komadnih orad sem videl na polici pred "prepadom":)
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Skupni ribolovi in srečanja

Post by peter167 »

Ne na Krku še nisem lovil z jigi. Ne poznam terenov. Moram pa it nekam. Posebej ko vem, da je danes padel en konkreten zubo. Se bojim, da mi bodo vse polovil. :D
Post Reply