Dovolilnice

Tin
Posts: 172
Joined: 17 Aug 2009, 13:30

Re: Dovolilnice

Post by Tin »

granatov
Posts: 117
Joined: 11 Apr 2011, 12:03

Re: Dovolilnice

Post by granatov »

Banda, z Dinersom zgleda lahko plačujejo samo HR državljani.
Twinman1979
Posts: 710
Joined: 05 Jun 2012, 20:49

Re: Dovolilnice

Post by Twinman1979 »

Živjo, za kamp velja enako a ne?
Lovil bom v Ladin Gaju...

LP
Fishing relaxes me. It is like yoga except I still get to kill something.
ssaso77
Posts: 3
Joined: 09 Jun 2012, 10:46

Re: Dovolilnice

Post by ssaso77 »

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu, ne ravno svez ribič (sladke vode), bom pa se letos malo bolj organizirano lotil ribolova na morju.

Že nekaj let hodim na letni oddih v kamp Kovačine na otoku Cresu......... Evo moje vprašanje glede dovolilnic. Lansko leto sem domačine oz. zaposlene v kampu vprašal ali je potrebna ribolovna dovolilnica in so-je rekel tist gospod, da ne komplicirajo za dovolilnice, če si seveda gost kampa. Ker pa bom lovil ravno v kampu oz. tam kjer ni kopalcev (skalah) na obrobju kampa me zanima, če ima kdo kaj izkušenj z lovljenjem v kampu........kar se tiče dovolilnic.

Hvala za vaše odgovore.

P.S.:
Mi pa je jasno, da za ribolov potrebujem dovolilnico, a če se da loviti brez bi raje prakticiral to, kot pa da si kupujem karte-na dopustu sem namreč tri tedne in bi to naneslo kar nekaj evrov. :)
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Jaz bi raje kupil dovolilnico za en teden.Čuvajev sicer nisem opazil vendar nikoli ne veš.Mene pa zanima kje v Rijeki lahko kupim dovolilnico za ribolov.Tam bom 22.06 takrat pa je pri njih praznik ali imajo odprto?lp
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Ali mogoče veste ali imajo za praznike na hrvaškem odprte poslovalnice kjer prodajajo karte za ribolov?lp
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Ali lahko loviš z športno ribolovno dovolilnico za hrvaško tudi z palico?lp
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Karto bom probal kupit preko spleta.Včeraj mi ni uspelo zgleda da je nekaj narobe z kartico.Drugače pa sem na forumu h2o prebral da lahko z športno dovolilnico na hr. loviš tudi z palico.Tako da se jo kar splača kupit saj stane isto edino 100 kun te stane včlanitev v športni klub kar je pogoj za nakup te karte.lp
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

C

Post by Psycho »

Ker pod temo dovolilnice ne morem odgovorit, bom pisal tukaj: Pa se opravičujem za nevšečnosti že v naprej.

Imam en nasvet glede kartic za plačilo dovolilnic prek interneta. Zrihtajte si kartico Visa Electron. To je debetna kartica, se pravi da ni kreditna in je namenjena spletnim nakupom. Sam jo imam, dobil sem jo pri A-banki (imajo jo tudi druge banke, edino za NLB vem, da je nima). Zadeva izgleda tako, da skleneš pri banki nov račun in nato dobiš Viso, ki prime povsod, pa tudi po celem svetu lahko dviguješ z njo iz večine bankomatov. Zraven si lahko sam določiš dnevni limit, ki je od se mi zdi da 300 do 3000€. Največji plus pa je, da to ni kreditna kartica, tako da ne dobiš na koncu meseca računa, ampak ti trgajo dol sproti. Vodenje računa stane 1€ na mesec, ki ti ga tudi sproti trgajo z računa zadnji dan v mesecu (pač na računu moraš imet vsaj 1€, ker drugače ti ga zaprejo), imetniki računa, ki še niso dopolnili 27 let, pa imajo vodenje računa brezplačno. To vse velja za A-banko, prek katere sem tudi sam dobil Viso Electron. V glavnem se zadeva izplača. Poleg svojega osebnega računa imam še tega in sproti nalagam gor denar, kolikor ga rabim za spletne nakupe in pa toliko, da nekaj še ostane gor, za vodenje računa.
Če ima kdo še kako vprašanje, me lahko kontaktira na PM.

Prejšnji teden sem naročil dovolilnico in je zadeva delovala kot po maslu. v dveh minutah sem imel dovolilnico na mejlu in sem jo kar lepo natisnil brez problema.
Usus magister est optimus.
roman67
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 15:51

Re: Dovolilnice

Post by roman67 »

Tudi meni je danes uspelo kupit karto preko spleta.Karta je že sprintana samo še v plastiko jo oblečem.lp
Post Reply