Dovolilnice

JaTo
Posts: 257
Joined: 04 Oct 2012, 10:34
Location: Postojna

Re: Dovolilnice

Post by JaTo »

A ste imeli kdaj kakšen problem z dovolilnicami kupljenimi v Sloveniji?
Malo me skrbi, da bi šel v trgovino npr. Aquas na Dolenjski cesti, dal 500 kun, potem pa imel probleme na ribolovu, češ, da ni pooblaščeni prodajalec dovolilnic.
bilo
Posts: 31
Joined: 06 Jul 2017, 12:46
Location: Podkum - Bilo - Primošten

Re: Dovolilnice

Post by bilo »

Za vsak slučaj, če kdo ne ve ... pri nabavi posebne letne dovolilnice za "feral" in parangal se lahko vpišejo 3 (TRI) registracije plovil iz katerih se bo lovilo, ne samo eno.
mitja68
Posts: 289
Joined: 11 Jul 2013, 09:04
Location: Radovljica

Re: Dovolilnice

Post by mitja68 »

JaTo wrote: 10 Jan 2018, 12:59 A ste imeli kdaj kakšen problem z dovolilnicami kupljenimi v Sloveniji?
Malo me skrbi, da bi šel v trgovino npr. Aquas na Dolenjski cesti, dal 500 kun, potem pa imel probleme na ribolovu, češ, da ni pooblaščeni prodajalec dovolilnic.
JaTo, prepričan sem, da te nima kaj skrbeti...fantje v teh trgovinah prodajo ogromno dovolilnic...sploh zdaj v tem času prodajo veliko letnih in dobro vejo kaj delajo.
Tudi jaz bom letno dovolilnico kupil v eni od teh trgovin. Zaenkrat sem brez problema pri njih kupoval dnevne ali mesečne.
The worst day of fishing is better than the best day of working!
JaTo
Posts: 257
Joined: 04 Oct 2012, 10:34
Location: Postojna

Re: Dovolilnice

Post by JaTo »

ok, hvala. Včeraj sem klical v Aquas glede dovolilnice, tako da grem danes po delu tja. Rabim potni list in gotovino (lahko eure ali kune). Delajo pa samo do 17.00 in ne do 18.00 kot piše na spletu. Tak urnik imajo do konca februarja (zimski).
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

A osebne pa nimaš
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
SuperB
Posts: 164
Joined: 16 Oct 2017, 09:46

Re: Dovolilnice

Post by SuperB »

Nerodno je potni list na ribolov nosit ane?
-broken HART- episode 2.
JaTo
Posts: 257
Joined: 04 Oct 2012, 10:34
Location: Postojna

Re: Dovolilnice

Post by JaTo »

imam oboje, sam osebno ponavadi vedno pustim na recepciji in tam ostane za cajt dopusta. Tako da potem nosim potni list s sabo, itak imam vedno nahrbtnik, pa je notri
Bruxer
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2015, 11:52

Re: Dovolilnice

Post by Bruxer »

Je morda kdo izmed vas že kupil letno dovolilnico za športni ribolov in dodatek za lov velike ribe (in kje jo je kupil)? Zanima me, če je mogoče pri navedbi registracije (tukaj vem da mora biti ob nakupu vsaj ena in jih je skupaj lahko tri) možno tudi naknadno vpisat dodatno registracijo. Letos namreč s partnerko načrtujeva menjavo čolna in nama sigurno ne bo uspelo pred nakupom letne dovolilnice.
User avatar
febola
Posts: 605
Joined: 20 Jul 2012, 16:01

Re: Dovolilnice

Post by febola »

Bruxer wrote: 12 Jan 2018, 11:49 Je morda kdo izmed vas že kupil letno dovolilnico za športni ribolov in dodatek za lov velike ribe (in kje jo je kupil)? Zanima me, če je mogoče pri navedbi registracije (tukaj vem da mora biti ob nakupu vsaj ena in jih je skupaj lahko tri) možno tudi naknadno vpisat dodatno registracijo. Letos namreč s partnerko načrtujeva menjavo čolna in nama sigurno ne bo uspelo pred nakupom letne dovolilnice.
Letos lahko vpišeš tri čolne tako da ni panike ;)
Bruxer
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2015, 11:52

Re: Dovolilnice

Post by Bruxer »

Zanima me, če je možen naknadni vpis dodatnega plovila...

Lp
Post Reply